Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csao szerintetek is Cristiano...

Csao szerintetek is Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro a focista egy rohadt szemet ontelt feju nagy kepu (igaz van mire) de akkor is bajgunar szemtelen?

Figyelt kérdés
Szerintem csak magaval torodik egy ontelt feju divat orult agyon plasztikaztatott szemtelen ferfi. Szerintetek is?

2016. nov. 23. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

már nem azért, de miért törődne csak magával?

Szerintem pont fordítva van, temérdeket adományoz,egy Magyarországi egyesületnek is adományozott nemrégiben. Az meg hogy divat őrült, teljesen normális szerintem. Ha valaki csúnya vagy annak érzi magát, plasztikáztat. Nem csak Ronaldo. Igaz sok negatívum is van benne, de senki sem tökéletes:)

2016. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Cristiano Ronaldo egy becsületes és rendes ember. A kérdező nem ismeri Ronaldot ha ilyen dolgokat ír róla, ajánlom " kedves " kérdező h még mielőtt más embereket kritizálnál a hátuk mögött,nézz tükörbe!
2017. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!