Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » League of Legends PBE (Public...

Adamlord012 kérdése:

League of Legends PBE (Public Beta Environment) Account szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy felesleges LoL PBE accom és azt szeretném tudni,ha esetleg RP(riot points)-ra szeretném cserélni kb mennyit érne meg.Minden skin,champion,legacy skinek megvannak rajta és soha nem volt bannolva.PBE-re a regiszráció le van zárva.

#account #League of Legends #PBE #league of legends pbe #LoL teszt szerver #league of legends teszt szerver
2016. nov. 23. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem 975 rp t megér simán de ha van rá érdeklődő akkor elöszőr próláb meg az 1975 öt és csak aztán menj le ;)
2016. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haha a PBE-n alapból ingyenes minden Skin, de jó duma :D
2016. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ezt mindenki tudja.Nem is az a lényeg,de nehéz bejutni,de 975rp-t talán én is megadnék érte.De nekem nincs rá szükségem jelenleg.bár pár külföldi oldalon lehet kapni kb 10euro-ért.Bár a dátumot nem néztem.
2016. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja és teloról írotam szóval ha vki sok hibát talál..amúgy én már vagy 1 évvel ezelőtt jelentkeztem PBE-re és azóta se jött email..de már nem nagyon izgat.
2016. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha valakinek szokott lenni általában az is vagy 2-3 év mire megjön...

Nekem nincs de nem is kell...

2016. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!