Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NCore jogtalan tiltás?

NCore jogtalan tiltás?

Figyelt kérdés

Kedves XY

Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált tőled a következő indokkal: Feltört acc.



Üdvözlettel:

az nCore staff


semmi szabálytalanságot nem követtem el,előtte még 2 órával tudtam letölteni róla,nem vásárolt,nem lopott account,4 éve volt meg sok ponttal és sok feltöltéssel.

Nem válaszolnak egy email-ra sem,és irc-en sem válaszolnak. Mit tudok tenni azon kívül,hogy törődjek bele ?



2016. nov. 10. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Újraregisztrálsz.

Elég visszás balhézni azért, mert egy olyan szolgáltatást megvon tőled valaki, amiért jó eséllyel semmit sem fizettél. Gondolom, ingyen használtad, így könnyen jött, könnyen ment. A tulajnak ez pénzbe kerül, szóval ezidáig ő tett neked szívességet. Ha viszont fizettél be pénzt nekik, úgy más a dolog fekvése, abban az esetben jogos a felháborodás, de ha nem válaszolnak, nem válaszolnak, nem kötelező nekik.

2016. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak az üzemeltetők tudják neked ezt megoldani, utánajárni és válaszolni, ha hajlandóak rá. Itt sajnos senki nem fog és nem is tud segíteni, azon kívül hogy sajnálatát fejezi ki.


Nem volt megosztva a fiók senkivel, nem léptél be idegen helyen vele? Bár akkor nem ez lenne az indok.

2016. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak én léptem be,egy gépről,egy ip-ről,soha sem adtam meg senkinek sem az adatokat,és egyáltalán nem volt egyszerű a jelszó. Fizetni nem fizettem érte,viszont feltöltő voltam,az oldalt csak a felhasználók tartják össze,így a "mi pénzünkből" megy az oldal,annyit elvárna legalább az ember,hogy válaszoljanak. Nem lenne gond ha nem régi account lenne, amit feltornáztam gyenge nettel.
2016. nov. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!