Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1éve kiütötte valaki a fogam....

1éve kiütötte valaki a fogam. Fel tudom még jelenteni?

Figyelt kérdés
ugyan az az ember lelökött a bicikliről.azóta fáj a fark csontom..ezzel fel tudom?
2016. nov. 24. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Fel tudod, csak sok értelme nem lesz. Az első kérdése az lesz a rendőröknek, hogy miért csak most jelented?
2016. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Marad az önkéntes igazságszolgáltatás. Törd össze!
2016. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 eve kellett volna feljelenteni most mar hiaba jelented fel, miert nem probalod megverni ha neked megy???
2016. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a saját barátom jött nekem azért mert nem jött a busz....nem én kezdtwm
2016. nov. 24. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
A saját barátod? Akkor aztán te is tudod, hogy kell megválogatni a barátaidat....
2016. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem olyan barát .....pasim na
2016. nov. 24. 14:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja úgy már elfogadható és érthető a dolog.
2016. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 2*Sü ***** válasza:

Az elévülési idő a büntetési tétel felső határának megfelelő idő, de legalább öt év. Tehát feljelentheted.


A kérdés, hogy ennyi idő után tudod-e hitelt érdemlően bizonyítani, hogy ő ütötte ki a fogadat. Ha nem voltak szemtanúk, nem készült róla videó, akkor a dolog eléggé reménytelen. Még ha el is jut az ügy a bírósági szakaszhoz, mehetsz néhány tárgyalásra, a végén meg – bizonyíték hiányában felmentve a „barátodat” – te fizeted ki a perköltséget.


Amit tehetsz, hogy levonod a tanulságot. Ha valaki kezet emel rád szándékosan, az nem akar neked jót, és nem fogsz tőle több jót kapni, mint rosszat. Az illetővel meg kell szakítani a kapcsolatot, amint lehetőség van rá. Főleg akkor, ha párkapcsolatról van szó. Annak arról kellene szólnia, hogy azzal vagy együtt, aki téged a legjobban szeret. Aki viszont kezet emel valakire, akit a legjobban szeret, attól meg sok jót ne várj.


#2> Marad az önkéntes igazságszolgáltatás. Törd össze!

#3> 1 eve kellett volna feljelenteni most mar hiaba jelented fel, miert nem probalod megverni ha neked megy???


Ezzel csak azt érnéd el, hogy esetleg újra megvernek téged is (úgy, hogy ne legyen tanúja), vagy más módon vesz revansot. Ha a pasidként kvázi értelmes indok nélkül megtette, akkor most sem fog tőle elrettenni. Előnyöd semmi nem származna belőle, hátrányod annál inkább. A bosszú bár édesnek tűnik néha, valójában a te helyzeteden semmit nem javíthat, csak ronthat.

2016. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok azt hittem a kerdezo fiu igy mar ertheto miert nem verte meg a pasit hisz nem birja, azert barataid csaladod csak van sotetbe el kell kapni es adni neki rendesen, egyebkent nem hiszem hogy normalis az ilyen ember megveri a nojet mert nem jon a busz elmebeteg, tanulsag elobb ismerd meg a pasit mielott osszejossz vele ha meg agressziv razd le az ilyenek szeretik verni a noket hisz azokkal elbir.
2016. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 év után bármit is bizonyítani szinte lehetetlen.
2016. nov. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!