Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire nézel ki úgy, mint...

Mennyire nézel ki úgy, mint egy hippi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2010. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kicsit, nagyon!
2010. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az milyen?
2010. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán.
2010. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az vagyok
2010. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezen most felnevettem nagyon :D
2010. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
semennyire:)néha(Volt-on,sziget-en)szoktam úgy öltözni,hogy convers tornacipő,cicagatya,tunika,és egy ilyen hippi-pánt,biztos tudjátok miről beszélek:)de ez kb nyaranta 3szor
2010. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Na, külsőségekre szakosodott mai generáció::...soha nem vennéd észre, hogy hippiként nézek ki.-maximum, ha elmentél volna a Led Zeppelin koncertre nem is tudom 199o-vagy...hányban a Sport Csarnokba ..ott megláthattad volna ki a hippi, de te pelenkás voltál,- esetleg..--.A válasz : -ÉS EZ VOLT A LÉNYEG A HIPPIKNÉL_-..AZ ŐSZINTESÉG.!!!!!!!!!!!!!!!!.NEM A KÜLSŐSÉG ÉS MEGJÁTSZÁS...fontold meg.az egy lázadás volt a hatalommal szemben és nem puszta külsőség, mint a te generációdnál.szolárium..szilikon..stb.....és innen a varázsa..! A LELKEMBEN.Ma is hippi vagyok...LÉGY TE IS!!NE TÖRŐDJ AZ ÜRES LÁTSZATOKKAL!!
2010. máj. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazat adok neked, hogy nem a külsőségesek a fontosak.

De, mit tudsz te rólam? Nem, nem vagyok tinipic$a, és a környezetemben senki sem az. Már rég elmúltunk annyi idősek, s a kérdés nem is erről szólt. Nem arról, hogy minek akarunk látszani. Én nem vagyok hippi, mégis mondták már rám, csak azért, mert március végétől október végéig vietnámi papucsban járok, és néha virágot teszek a hajamba.

2010. máj. 11. 06:08
 10/13 anonim válasza:
Drága kérdező! A válaszom nem személy szerint neked szólt..örültem a kérdésfeltevésnek..ez egy közösségi oldal..és messze állt tőlem, hogy tinip..nak tartsalak..Üdv. Szép májust!
2010. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!