Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suli töröltetheti velem a...

Njben kérdése:

A suli töröltetheti velem a YouTube videómat?

Figyelt kérdés

Suliban vettem fel egy 12 perces videóm 3 percét. https://www.youtube.com/watch?v=6_cH-1k4dns

Az igazgatóságnak nem azzal van baja amit mondok az iskoláról hanem hogy az iskola épületrésze szerepel a videómban. Elég komoly ügy lett belőle, mert az iskola jogászával "fenyegetőztek". A videó leírásában olvasható hogyha a videó szabályba ütközése esetén jelenthetik a youtube-nak a videót hogy ellenőrizzék. Tanácsot kérnék jogi téren járatos emberektől.



2016. nov. 24. 17:06
 1/5 A kérdező kommentje:
07:15-től van benne a suli kb...
2016. nov. 24. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Te hogy az állsz az ügyhöz? Hajlandó lennél inkább kivágni azt a három percet és újra feltölteni, ezzel rendezve az egészet, vagy beleállsz a "botrányba" és vagy kirúgnak, vagy maradni fogsz de onnantól kezdve úgy fognak szívatni, ahogy csak bírnak?

Iskola házirendjét nézd meg, mit ír. Nekem nem tölti be a videót, van benne valami ami miatt kifogása lehet az iskolának? Rossz hírbe hoztad, elítélendő dolognak ad teret vagy bármi azon kívül hogy háttér?

2016. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak az igazságot mondtam (pl csótányos) de nem neveztem meg a sulit, tehát csak az imeri aki oda jár. Ez igaz is hogy csótányos, de csak megemlítettem. A leírásban pedig ez áll:


A videó nem tükrözi a valóságot. Bármiféle hasonlóság a valóság és a videó között csupán a véletlen

műve. Továbbá a videó tartalamát nem kell komolyan venni.

KIZÁRÓLAG A SZÓRAKOZTATÁS CÉLJÁBÓL KÉSZÜLT!!!

Szabályzatba ütköző tartalom észlelése esetén minden

felhasználónak jogában áll a videó jelentése.

(Minden videómra érvényes visszamenőleg.)


Szerintem jelentsék a íoutube-nál. Nincs semmi idokuk a törlésre, mert nem nevezem meg a sulit és nem ez a célja a videónak, csak megemlítem.


Amúgy mi van a sulis szelfikkel? XD Azt is tilos?

2016. nov. 24. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Az iskolánál most be lehetnek szarva, mert ha a videódat felkapja a média és az iskola hírhedt lesz arról hogy "csótányos" (ha az), vagy egyéb problémákat mutatsz be, akkor komoly hátrány is érheti, meg rá is vághatnak egy valag büntetést a köztisztaság-higiéniai problémák miatt, és ott a presztízsveszés is.


Azzal, hogy kijelented hogy csótányos az iskola, rossz hírnevét keltheted, az internet pedig nagy nyilvánosságnak számít ami súlyosbító tényező. Ha komolyan gondolják és feljelentést tesznek, neked kell bizonyítanod az állításod igazát, ellenkező esetben viselned a következményeit.


Nem vagyok jogász, csak hangosan gondolkodom hogy milyen hatása lehet egy lejárató videónak.

2016. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. nov. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!