Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Odáig vagyok a krimikért, de...

Odáig vagyok a krimikért, de sajnos már nincs olyan ami érdekelne. Elolvastam szinte az összes Agatha Christie könyvet és azok nagyoon tetszettek. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan könyvek érdekelnének amik nem a tipikus sablon sztorira épülnek fel (gyilkosság, teljesen kiszámítható nyomok és valamelyik családtag vagy barát a tettes stb. )

2016. nov. 26. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Sherlock Holmes-szal már próbálkoztál?
2016. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
72%

Én nemrég találkoztam egy fantasy-krimi könyvvel, amit nagyon nagyon szerettem. Libba Bray - Látók a címe, és szerintem zseniális. Az elején még csak nézel, hogy mi is lehet itt, mi is történik és hovva fpgunk kilyukadni, és ahogy szépen lassan összeáll a te fejedben is a kép... Vannak benne olyanok, hogy tényleg így rádöbbensz: ÉS TÉNYLEG! HOGY NEM JÖTTEM ERRE RÁ?

Mindenképpen ajánlom.


Egyébként egy sorozat első része, nem tudom, a többi része is krimis lesz-e, elsősorban fantasynak mondanám.

2016. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sherlock holmessal már próbálkoztam, de nem nagyon ragadott meg Agatha Christie könyvei után.


Mindenképpen utánnanézek annak a könyvnek

2016. nov. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!