Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hittanoran a tanar doga...

Csák Milán kérdése:

Hittanoran a tanar doga helyett fogalmazast irat velunk 3masra allok hittanbol es kell az otos . Tudna vki segiteni? Ez a cim: Én és az engedelmesség-Nehezet ker tolem isten. Pls valaszt gyaorsan mert hetfore kell

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én és az engedelmesség


Egyik nagy hibám, hogy nehezen megy nekem az engedelmesség, például nem bírok tanulni, és képes vagyok még egy ilyen tárgyból is hármasra állni, mint a hittan, pedig abból tényleg a hülyének is ötöse van. Ráadásul amikor mondja a tanár, hogy írjak dolgozatot az ötösért, akkor is b'szok megcsinálni és inkább a gyakorikérdéseken b'szom el az időt.

2016. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én és az engedelmesség


Én és az engedelmesség - két összeegyeztethetetlen dolog. Isten kér tőlem nehezet? Frászt. A tanárom. Isten... Milyen isten? Melyik? Zeusz? Jupiter? Allah? A Nagy Spagettiszörny? Ki az az isten?


Az kér tőlem nehezet, aki el akarja velem hitetni, hogy létezik egy ilyen mesebeli lény, mint isten.


Az kér tőlem nehezet, aki elvárja, hogy alhigyjek egy mesét, egy kitalációt, aki elvárja, hogy egy mesefigura létezésében higyjek.


Nem isten kér tőlem nehezet.

2016. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* higgyek
2016. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!