Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Obo vagy ncr gyár?

Obo vagy ncr gyár?

Figyelt kérdés

Ki melyiket ajánlja operátori állásra mekyik a jobb és melyik fizet jobban?


Illetve a prudukteam kft-rol valami vélemény?


De most egyenlőre a obo és az ncr érdekelne. Azt tudom, hogy az ncr-nél összeszerelői munka van. Van ott egy ismerősöm a pénztárgépeknél van és több állomás van egy gyártósoron 1-től 12-ig és van olyan hogy egyszere 3 állomást kell csinálnia elég gyors és pörgös munka és hétköznap 3-4 kotelezo 12 oraval amire nem fülled a fogam. 700 embernek ad munkát a gyár és 140eft bruttoval vesznek fel.

Sokat kell hajolni térdelni szaladgálni én amúgy is hátfajos vagyok gerincferdülésem van érdemes oda menni,? Személyes véleményetek? És esetleg tud valaki valami jobb operátori munkat pest-megyében ahova céges busz hoz visz?



2016. nov. 27. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Újhartyánon a Kingspan! Nagyon jól fizető állás és van 12 órás munkarend és 8 órás munkarend is! :)


Sok sikert!

2018. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!