Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fényképezésből meg lehet élni?

Fényképezésből meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Már ha az ember profi... Nem esküvőfotózásra vagy akt...stb-re gondolok, hanem konkrétan természetfotózásra.

A válaszokat köszönöm..



2016. nov. 27. 20:34
 1/7 Gotland ***** válasza:
Azt mondom igen, de ez egy nemet jelent.
2016. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sokat segítettél...
2016. nov. 27. 21:20
 3/7 Gotland ***** válasza:

Eleget.


Egyrészt még a megfelelő kategóriát sem sikerült sajnos belőnöd, fényképezéssel kapcsolatos topic van külön.

Másrészt pedig majd ott, ha újra felteszed ezt a kérdést ott, majd elfogják mondani, hogy évekig tartó gyakorlás és tanulás szükséges ehhez, (persze addig meg kell élned valamiből) másrészt több százezer forintos műszaki dolgok. - és még nem beszéltem arról, hogy mekkora született tehetség, szerencse, PR, elhivatottság, és kitartás kell ahhoz, hogy egy igen szűk, de telített piacon olyan hírnevet szerezz magadnak, hogy ezzel értékelhető pénzt is keress.

2016. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Hát gondolkozz... A kétgyermekes családmodellben egy keresőre jut egy eltartott. Az két létminimum. Ki akar létminimumon élni? A férfi meleget akar, hideg sörrel, az asszony függönyt... Szerintem havi 300 tisztán az már azt jelenti, hogy hó végén sem esel zavarba, ha a gyermeknek eltörik a cipőjének a talpa (nyaralás, házépítés ettől még nem lesz, de tán a rozsdás verda karbantartható, és éhezés se fordul elő). A havi 300 zsebbe maradó az azt jelenti, hogy 600 bevétel, adó, nyugdíj, felszerelés amortizáció stb. Miből jön össze ennyi halálbiztos rendszerességgel?
2016. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Odatettem, hogy "ha az ember profi". Nyilván én nem vagyok az, de ez egy "ha" kérdés. Nem tudom rémlik-e valakinek ilyesmi az iskolából. Másrészt van munkám amivel elég jól keresek, szóval nem a padlóról szeretnék indulni, ez csak egy elméleti kérdés... nem kell rögtön leugatni a másikat.
2017. jan. 5. 20:03
 6/7 anonim válasza:
meglehet.én is abbol elek,és nincsenek anyagi gondjaim
2017. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!