Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mintha oktalanul élnék....

Mintha oktalanul élnék. Nagyon rossz, nem akarok tovább élni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok eléggé fiatal ahhoz, hogy azt mondjam nem akarok élni, de akkor is.. Szörnyű napjaim vannak. Nem szeretek iskolába menni, 1-2 ember kiközösít, és letagadja, senkivel sem lehet komoly témáról beszélgetni, mert mindenki csak hülyéskedik, igen én is szoktam, de csak azért mert már megszoktam hogy velük vagyok.. Egy nagy rakás szar vagyok, tanulni se tanulok nagyon, és elvileg én programozónak akartam volna menni mert az lett volna az álmom, de már ahhoz se akarok menni, szinte nincsenek céljaim se, most elvileg egy rendészeti szakközépiskolában "akarok" majd lenni, vagy is a szüleim ezt javasolták. De nem nagyon érdekel, nincsenek céljaim és nincs motiváció amivel végrehajthatnám azokat. Nagyon ügyetlen vagyok, és eléggé béna, figyelmetlen.. Ha kellene mondani magamról egy jó tulajdonságot akkor nem tudnák :( A többieknek nincs semmi baja velem, csak én nem szeretem azt, hogy a "legjobb barátom" is csak hülyéskedni tud és nem lehet vele komoly témáról beszélgetni, pl. még senkinek se mondtam el mit érzek, és miért van ez így meg ez az.. Nagyon rossz érzés, az egész családom irritáló, a tesóm valamikor fogyatékost játsszik, vagyis "hülyéskedik".. valamikor beszól és nem bír magával, anyám az meg állandóan lebasz ha valamit rosszul csinálok és aztán jön hízelegni, mamám az meg nagyon irritáló, mert állandóan amit csinál (főz/süt) annak jól kell ízlenie, és belevan bolondulva azért a rohadt cigiért is.. Nagyon rossz érzés amikor az osztályban kiküldenek a táblához elrontok valamit és egyből kiröhög mindenki :(


Mi tévő lehetnék? Nem akarok élni, viszont öngyilkos sem szeretnék lenni.



2016. okt. 7. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
írj privátba,tudom a megoldást:)
2016. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Eloszor is bocsi az ekezetekert angol billentyuzetem van)

Irasod alapjan nagyon is intelligens vagy a korodhoz kepest. Lehet hogy csak egy melyponton vagy es ebbol valahogy ki kell kerulni. Pl kezdj el ahogy te is mondtad 'komolyan beszelgetni' anyukaddal, mamaddal meg az egesz csaladdal mert ha a csaladoddal joban vagy es bizol bennuk, sokkal konnyebb mindent elviselni. Masodszor probalj arra torekedni, hogy ne erdekeljen masok velemenye. Ha ezt sikerul elerned (egyaltalan nem konnyu de megcsinalhato) akkor jelentos teher fog lekerulni rolad. Gondolj arra, hogy ezek az emberek csak a hosszu hosszu eletedbol par kis szar evet jelentenek es annyi boldogsag fog meg erni az eletben hogy teljesen elfelejted oket. Szerintem eleg intelligens vagy ahhoz hogy elkezdj mas dolgokat is kiprobalni, akar kicsit mas szemszogbol nezni a vilagot es mas ertekrendet kepviselni. Ezzel arra gondolok hogy elkezdhetnel olvasni, ha erdekel akkor zenelni, tancolni vagy akarmilyen hobbit keresni suli melle. Meglatod, ha tudsz magaddal mit kezdeni es uj korokbe mesz, sokkal boldogabb leszel a valtozastol. Lehet hogy tehetseges tancos vagy zenesz leszel es ebben az iranyban mesz majd tovabb:)) annyi lehetoseg van amit el lehet szalasztani ha nem mozdul az ember. A csaladodat pedig megegyszer megemlitenem. Lehet azert basztatnak mert aggodnak erted. Szerintem ebbe is bele tudsz gondolni ennyi idosen. Probalj anyukaddal bizalmas kapcsolatot epiteni. Biztos vagyok benne hogy sikerulni fog.

Nagyon fiatal vagy es bar en sem vagyok oreg (18), most kezdem igazan megerteni mi is az elet. Ne mondj le rola ilyen konnyen:) sok sikert mindenben, ne torodj senkivel csak magaddal es azokkal akiket szeretsz:)

2016. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!