Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen iskola a Széchenyi...

Milyen iskola a Széchenyi István Gyakorló Kereskedlemi Szakközépiskola?

Figyelt kérdés
Valószínű ősztől oda fogok járni :D valaki jár ide ,aki ezt az oldalt,bagy valakinek van ilyen ismerőse? Milyen? Mi a véleményetek róla? (8.kerületben van)
2010. ápr. 30. 17:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
nem kaptam:O
2010. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Fiú vagy lány vagy?:D
2010. aug. 15. 13:01
 13/35 anonim ***** válasza:
lány. baj?:O
2010. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
nem..én is lány vagyok..csak kiváncsiságból kérdeztem :D
2010. aug. 15. 21:43
 15/35 anonim ***** válasza:

oké.:D azthittem baj.:S

főleg,hogy elég sok lány lesz.x)

2010. aug. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesít,hogy nem tudom,hogy "ki vagy" :D:) Egyébként éb elég korán ott leszek lehet a gyülekezőhelyen.. :D Góylatábor gyülekezőkor.. bejárós leszek.:) Csak 5-6 megálló vonattal nekem Újpest :D
2010. aug. 16. 17:56
 17/35 A kérdező kommentje:
*én.. elírtam :$
2010. aug. 16. 17:56
 18/35 anonim ***** válasza:

Én újpesti vagyok még. De nemsoká Dunakesziről fogok bejárni. Amugy engem is idegesitxD és annyira elbeszélgetünk,hogy megsugom,hogy az e-mail cimem az msn-cimem is;)

10nap és Gólyatábor^^félek egy kicsit:D,de azért várom!

tee? am hol van a gyülekezőhely? csak mert elhagytam a papiromx)

2010. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Újpesti városkapu! :D Sajnos,ha innen írok privátot,nem mutatja az e-mail címed,csak tudom,hogy oda kapod az üzenetet :D de tudod mit? Megpróbálom mégegyszer ezt a privát üzis dolgot!!:D Hátha tényleg megkapod. Ha esetleg ez a probálkozásom se sikerülne,akkor meg kiírom az e-mail címem,vagy maradunk a "táblás" dolognál xD Ami szerintem egy kicsit furcsa lenen a többiek szemében :D De gondoltam arra,hogy a bőröndőmre teszek vmi jelzést :P És onnan tudni fogod.. de még kiagyalom mi lesz az,oké?:D :P Egész normális vagy így neten keresztül..majd remélem dumálunk többet a gólyatáborban :)
2010. aug. 17. 20:40
 20/35 anonim ***** válasza:

Hát akkor félreismertél mert amugy egy leszbikus pszichopata,kleptomániás állat vagyok:Dx)

Az egymás megismerésére meg kitalálunk valami jeletxD

Amugy a városkapun belül hol is találkozunk?:O Vagy csa figyeljem a tömeget?xD De most komolyan,azért elmondhatták volna.-.-:D

2010. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!