Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom azt beálitani egy...

Hogy tudom azt beálitani egy minecraft szerveren hogy játékosok tugyanak "gamemode"-ni egyesek viszont nem? Én futtatom a szervert.

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 19:39
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ehhez szükséged lesz egy Essentials plugin-ra és valami "rang" plugin-ra (pl. ez lehet PermissionEx vagy GroupManager.

Én leginkább a PermissionEx-et javaslom, mivel igaz nehezebb beállítani, de sokkal stabilabb és testreszabhatóbb mint a GroupManager.

A PermissionEx groups fájl-ában hozz létre két csoportot. pl. ez lehet Tag és VIP.

A VIP-nál a permission résznél beírod hogy "essentials.gamemode", a Tag résznél pedig nem.

Így az a player aki a " VIP" csoportban van az jogosúlt lesz a gamemodolásra, míg a Tag csoport nem.

2016. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helló!


Igaza van az első válaszolónak és a PermissionEX nehezebb lesz használni kezdőnek a Group managert ajánlom az nekem is jól bevált.


Ha segítség kell akkor írj és leírom privátban a Skype nevem.


Üdv: Ludvi

2016. dec. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha pl azt akarod, hogy "jani" tudjon kreázni, akkor /op Jani

(De vigyázz, mert ezzel adminná teszed)

2017. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!