Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Juliusba szîvtam pipát amibe...

Juliusba szîvtam pipát amibe volt fű keverve és hamarosan deogvizsgálat lesz kimutatható?

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Miért drogozol, ha félsz a lebukástól? Ha szívsz azzal vállalod, hogy szarsz a törvényekre, és lesz ami lesz. Majd kiderül.
2016. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha azóta nem szívtál, nagy valószínűséggel nem mutatják ki.

Vérből pár óra alatt kiürül (ha benne lenne tovább, mindig betépve éreznéd magad)

Vizeletben pár hét alatt kiürül.

Hajmintából... na ezt nem hiszem hogy csinálnák... Ez már nem éri meg nekik azt hogy lebuktassanak.

Tovább már nem is megyek. :D

2016. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nem mutatható már ki, július nagyon régen volt. Ha jól emlékszem 1 hónapig mutatható ki.
2016. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Előtte és utána se csináltam csak kipróbáltam és akkor se csak a füvet hanem vizipipa dohánnyal szívtam
2016. nov. 29. 12:24
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
A vízipipában az a lényeg, hogy a víz átszűri a dohányfüstöt. Pont ez a lényege, tehát DOHÁNYT szívsz vízipipázáskor is. Az meg legális. Ha nem szívtál füvet, akkor nincs félni valód. Ha meg füveztél, akkor meg egyetértek az első válaszolóval.
2016. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha volt fü is a dohányba keverve akkor az kimutatható lett volna pár hétig vizeletből, de már eltelt annyi idő, hogy ne legyen benne a vizeletedben. Hajból lehet, hogy kimutatható, de gondolom nem ilyen tesztet csinálnak rajtad.
2016. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Vizelet és nyál adás lesz és abból szűrik ki
2016. nov. 29. 14:06
 8/20 anonim ***** válasza:
De egyáltalán miért kell ilyen tesztet csinálnod?
2016. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mert az iskolába állitolag szívtak fűves cigit és ezért az egész iskolával csináltatnak ilyet.
2016. nov. 29. 15:20
 10/20 anonim ***** válasza:
Tagadd meg!
2016. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!