Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet letiltani valakit...

Hogyan lehet letiltani valakit mobilról gyakorin? (Lent az ok)

Figyelt kérdés

Egyszer válaszoltam egy kérdezőnek, és azóta mindig ilyen reklámizéket küldözget nekem.

Már elnémítottam,de valahogy mindig megtalál más-más fiókkal. A nevem ismeretlen (nem adtam meg) és az övé is.

Mindig másik fiókból küldözget.

Szóval, hogyan lehet tiltani telóról?

Előre köszönöm a válaszokat!

Sokat segítenétek! :)



2016. nov. 29. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Azzal hogy válaszoltál egy levelére, megjelenítette a rendszer a felhasználónevedet. Bármilyen fiókból lehet úgy is levelet írni, hogy ott megadja a felhasználónevet.

Minden egyes alkalommal minden fiókját "némítanod" kell, ha nem akarsz attól a fióktól több üzenetet kapni.


Esetleg a moderátornak is jelentheted hogy zaklat és reklámoz, és letiltják a profiljait. Ennek sikeressége kétséges, saját bőrön tapasztaltam hogy szarnak rá, és nem tiltották a reklámozót.

2016. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csinálj új fiókot ezt pedig töröltesd s legközelebb ne privizz minden jött-menttel.
2016. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de félreértettétek.

Egy kiírt kérdésére válaszoltam, azután meg reklámokat küldözgetett nekem privátban.

Tehát én csak a kérdésére válaszoltam.

Utána amint privátba irt, töröltem a kérdését, mert azt hittem, az segit, de nem.

Ugyhogy némítgatok ezerrel.

Azért hasznosnak bizonyultak a válaszok.

Felszavaztam. :)

2016. nov. 29. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor telefonról úgy tudod tiltani hát szinte ugyanúgy mint számítógépről. Menj rá az üzenetekre és utána az üzenetére és ott menj rá a "Nem fogadok tőle több üzenetet!" ezzel letiltod az illetőt.
2016. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt is csináltam már de megkeres ezért kérdeztem a komolyabb letiltást.
2016. nov. 29. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs másfajta tiltás :\ Tuti hogy nem ismeri az itteni nevedet? Nem válaszoltál neki 1x sem?
2016. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a válaszod még mindig elérhető, elég csak könyvjelzőznie és mindig onnan PM-et írni egy új profilról. Ilyenkor a levél idézi hogy melyik válaszodra reagál.
2016. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!