Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A első alkalom a párommal...

A első alkalom a párommal nagyon fájt. Először megujjazott utána hatolt belém. Annyira fájt hogy nem éreztem semmi jó érzést és emiatt szakított velem. Az én hibám az hogy nagyon fájt?

Figyelt kérdés
Szakított velem azért mert nagyon nagyon fájt az első.És még nem is mutattam ki hogy fájt csak neki már volt tapasztalata hogy milyen az ha a partnernek nem esik jól.

2016. nov. 30. 05:40
 1/4 anonim válasza:
100%

Figyelj,szerintem nem a te hibád,az mindenkinek fáj,valakinek nagyon,valakinek kevésbé,pl nekem nem fájt annyíra!

Szerintem meg az ő hibája,mert nem fordított elég figyelmet az előjátékra :/ és ha ennyiért elhagyott, akkor n haragudj,de nem szeret. 15L

2016. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezért szakított veled, akkor a srác egy idióta. De esélyesebb, hogy jobban jártál hogy lelépett, mert az sem kizárt, hogy csak le akart fektetni és akármi lesz utána úgyis vége lett volna, mert megkapta amit akart.

Másrészről pedig ha a srác valóban tapasztalt nők terén, akkor pontosan tudnia kellene azt, hogy két nő soha nem fogja egyformán élvezni a dolgot, sőt egy azon partnernél is előfordulhat, hogy egyszer jobban fog esni neki, mint máskor. Nem mellesleg pedig a jó szexhez a legtöbb párnak össze kell szoknia. Meg kell tanulják hogyan okozhatják egymásnak a legnagyobb örömöt.

2016. dec. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Húú nagyon sajnállak, természetesen nem a te hibád egy férfinak meg kell értenie

1.az elsőt nem teljes szívvel lehet élvezni

2.a nők többsége nem jut el első alkalomkor a csúcsra

3.a szex egymás kielégítéséről szól, leginkább azt kell akarnod hogy a másiknak jó legyen ( jelen esetben neked )

NEM A TE HIBÁD!

2016. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 evii*-* cica válasza:

szia szerintem ez teljesen normális reakció a barátod nem tudja felfogni hogy milyem sulyos problema ez az egesz ezert ne haragudj rá sok boldogsagot egyebkent lehet hogy a pokolba ossezjottok amugy szeretlek

11/f jah es mindig kaphato vagyok a dolgokra ( tudod milyen dolgokra) egy kis sutes esetleg fozes?? meg nem dontottem el...

2017. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!