Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azt olvastam valahol, hogy ha...

Azt olvastam valahol, hogy ha alkalmi cipőt veszünk fel ahhoz harisnyát is illik húzni. Ez eddig természetes. Utána azt írták, kivéve, ha szandálban vagyunk. Miért szandálban illik valamilyen ünnepi alkalomkor megjelenni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szandál és szandál közt is van különbség.

Pl:

[link]


[link]

2014. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy van ünnpi szandál, vagy egyéb nyitott cipő. Pl peep toe cipő, amihez ugye szépen pedikűrözött köröm illik nem pedig harisnya.


ez miazisten:

[link]


azt még értem, ha a harisnya statement piece, és úgy is van tálalva:

[link]

[link]

de ez nem ilyen téli kézzel kötött nagyizokni, nem vágja oda a cipő könnyed minőségét.

2014. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az elöl nyitott cipőkhöz, szandálokhoz nem illik harisnyát húzni, mert a kilógó orrvarrás nem kifejezetten esztétikus. Szandál alatt persze ilyenkor nem a turistafazonokat kell érteni, hanem az elegáns, néhány pántból álló modelleket.
2014. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát igen, van szandál és szandál között is különbség.
2014. aug. 21. 09:35
 5/5 anonim válasza:
ez igy van ahogy írod akár alkalmi cipő vagy szandál egy testszínű harisnyával jobban mutat és szebb is lesz a lábad
2014. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!