Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy személyes, tüntetést,...

Egy személyes, tüntetést, hosszabb távon hol kell bejelenteni?

Figyelt kérdés

A tüntetés a gyermekem elhelyezése miatt szeretném,teljesen jogtalanul,lettem "másodrendű" szülő.

Hosszabb távon szeretném/éjjel nappal-lakókocsi a rendelkezésemre áll/Bíróság vagy a Parlament előtt/ van erre lehetőség---ha igen hol kell kérni rá engedélyt?/rendőrség?/Van esély hogy megadják?/vagy ez állampolgári jog/ Anyagi vonzata van?Milyen papírokra van szükség ehhez?



2016. nov. 30. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, akkor ott az Apák az Igazságért egyesület
2016. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyennek kitenni magad, nem ér célt. Ha van jogalapod, járj ki egy bírósági eljárást. Ha mocskolódni akarsz, keress fel valami bulvárújságot.


Az ilyen tüntetések 3 napig hírek és érdekesek, utána el leszel felejtve. Nagy Navarroék 5 éve éhségsztrájkolnak/tüntetnek az MTVA ellen kint az utcára telepedve, és évek óta nem kerülnek be a hírekbe, mintha ott sem lennének.


Amúgy valószínűleg egy közterület-használati engedélyre lesz szükséged, amit kétlek hogy a Parlament elé megadnának ilyen célra.

2016. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mocskolódni nem szeretnék!!!! a Bírósági ítéletek sajnos,elfogultak!!!--Bíróságnál Nők,Gyám hivatalnál Nők,Családsegítőnél Nők,Iskolában Nők/tanárok/

Hozzá kell tennem ,hogy egyikünk sem rossz szülő!!!-de az Édesanya engem bosszul,a gyereken keresztül/hogy miért ebben nem szeretnék bele menni saját egyéni sérelem/

A másik mi soha nem voltunk házasok---ez nem válás ---csak gyerekelhelyezés amibe teljesen indokolatlanul,háttérbe kerültem.És nagyon nehezen viselem és a gyerekem is,értetlenül állok,hogy mit mondjak neki.

2016. nov. 30. 10:23
 4/4 A kérdező kommentje:
elnézést nem figyeltem a helyesírásra
2016. nov. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!