Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendőrség milyen mélységig...

A rendőrség milyen mélységig képes nyomozást folytatni?

Figyelt kérdés
Főleg migránsokra gondolnék itt, sok cikket olvastam már kirablásukról. Most az egy dolog, hogy volt olyan hülye aki beültette a saját kocsijába aminek aztán bediktálják a rendszámát, vagy ha azt nem is de bejelentik az autót és mindet átvizsgálják. Mi van azokkal, akinek az autóját nem látják, aztán szaladnak a rendőrségre? Ilyenkor a rendőrök képesek lekérni minden euróval történő vásárlást? Vagy figyelni a nagyobb összegű forintra váltásokat?

2016. dec. 1. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mi vaaaaan?
2016. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakemberként, hanem nyugdíjas műszaki emberként úgy gondolom, mivel minden eset más, nem lehet általánosítani.

Ráadásul kettőn áll a vásár, lehet hogy a "tisztelt" migráns ok nélkül, valamiféle vélt saját előnye okán "szalad a rendőrségre"- Szerintem a rend őrei sem ugranak rögtön árnyékra, a migráns lét sajnos kockázatokkal (is) jár.

2016. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem "hirtelen felindulásból" jött rablás, hogy hú haver ott van négy migráns elvisszük őket és kiraboljuk, hanem megtervezett, akkor őket nem is kapják el? Egyébként olyat is olvastam már, hogy akinek nincsenek papírjai azzal nem is foglalkoznak a rendőrök.
2016. dec. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!