Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem jött meg a csomag, ilyenko...

Nem jött meg a csomag, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
futárszolgálat küldött tegnap emailt hogy ma jön, ma sms-t is kaptam mai dátummal hogy jön. csomagkövetésnél még mindig az utolsó előtti fázisnál áll, A csomag a Sprinter futárnál van, kézbesítés alatt. de híre hamva se volt ma, mostmár gondolom nem is fog jönni :(
2016. dec. 1. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Még jöhet. Volt nálunk is olyan, hogy mikor rendeltünk, akkor este 6-ig volt a kézbesítés, de valami miatt késett és fél 7 körül érkezett meg.

Vagy éppen olyan is lehet, hogy valami probléma merült fel, lerobbant az autó, baleset van, akármi és késni fog, vagy majd csak másnap ér oda.

Ha ma nem jön meg, szerintem holnap hívd fel őket és érdeklődj, hogy mi újság.

2016. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fogadjunk az emag.hurol rendeltel, a tesom csomagja se jott meg ma se meg😂😂😂
2016. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, nem onnan. de szerintem az emagnak nem is a Sprinter szállít
2016. dec. 1. 18:05
 4/8 A kérdező kommentje:
na mia franc, küldtek egy emailt sikertelen kézbesítésről úgy hoyg ide ma egész nap nem jött egy autó sem..... megírtam emailben nekik hogy mivan, még én leszek a hibás a végén. "A sikertelen kézbesítés oka: zárva volt" persze, mikor ide sem értek vele fú azthiszem ezentúl kerülni fogom ezt a futárcéget
2016. dec. 1. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:

#2


Én is rendeltem egyszer az Emag-tól de az volt az utolsó.Egy szaros bluetooth adaptert rendeltem tőlük kedden hogy legkésőbb pénteken biztosra megkapjam. (Jelzem a termék KÉSZLETEN volt) Ilyenkor ugyebár az a szokás normálisabb helyeknél hogy legkésőbb a következő munkanapon értesítenek arról hogy feladták a csomagot stb stb Errefel csütörtökön még mindig semmi...Írtam is nekik e-mailt,jól leosztottam őket és írtam nekik ha nem küldik pénteken a terméket akkor ezután se küldjék mert akkor inkább bemegyek a városba és megveszem...Erre nagy nehezen benyögték hogy pénteken ki lesz szállítva a termék...Ha nem írtam volna nekik akkor a mai napig nem kaptam volna meg a cuccot...


Kérdező ilyenkor jól le kell osztani a futárszolgálatot és jelezni ezt a problémát azon a helyen is ahonnan rendelted a terméket.Ez nekik sem érdekük hogy a futárszolgálat amivel szerződésben vannak nem szállítják el a termékeket rendesen a megrendelőkhöz.Márpedig ez hiába a futárszolgálat hibája,az ügyfél valószínűleg többet nem fog rendelni attól a helytől a rossz tapasztalat miatt

2016. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon remélem reagálnak az e-mailre is és nem kell külön még telefonálgatnom holnap. vagyis már ma. eddig soha egy futárcéggel nem volt probléma, inkább a postát szidják de még azok sem csináltak ilyet hogy ki se jön hanem hazudozik úgy látszik ezek ezt csinálják ha túl sok van és nem jut mindenkire idő...
2016. dec. 2. 00:15
 7/8 anonim ***** válasza:
en mar rajottem legjobb ha szemelyesen veszed meg amit akarsz, telenortol se rendeljetek soha telefont, 2-es voltam.
2016. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy sok helyen nem tudod megvenni személyesen amit akarsz mert ha már nem alapvető árucikk akkor esély nincs rá hogy legyen. itt élek észak-keleten egy 12 ezres kisvárosban és itt sincs semmi. egyébként visszaírt a műszakvezetőjük hogy az ünnep előtt ilyenkor nagyobb forgalom van blabla elnézést kértek és ma meghozták, de akkor is azon vagyok hogy ne nekem kelljen már utánajárni mégis egy negatív pont
2016. dec. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!