Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni? Van...

Szraki kérdése:

Ilyenkor mit lehet tenni? Van valami amivel lehet nekik szólni vagy valami?

Figyelt kérdés
Angliából az ismerősöm küldött nekem egy csomagot amire már egy hónapja várunk. Nem írt rá feladót (a póstán elfogadták és elvileg el is küldték) de ide még nem érkezett meg! Póstaszámunk is van de csak az írják hogy átvették a csomagot kézbesítésről semmi hír.

2016. aug. 5. 14:19
 1/2 anonim válasza:
Hat ha atvettek a Postan akkor menjetek el a Postara azzal a levelel amin azt irjak atvettek es lehet hogy meg naluk van mert ilyenkor egyszer probalkoznak a csomaggal es ha nem vagy otthon akkor vissza viszik a postara es el kell menni erte a csomagert legalabbis nekem ez volt.Remelem valamennyit segithettem. :)
2016. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltunk és azt mondták, hogy megkérdeznek valami Nagy Pósta Nemzeti izét és hívnak ha tudnak valamit a csomagról.De azóta se semmi. Köszönöm a kommentet segített :)
2016. aug. 5. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!