Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen hol lehet...

Zalaegerszegen hol lehet ezeket kapni elektromos cigibe?

Figyelt kérdés
Növényi glicerint, illetve propilén-glikolt szeretnék venni, az e liquidhez, bementem a gyógyszertárba, és a morcos gyógyszertáras közölte hogy nem adhatja ki egyiket sem. Érdekes, mert a neten mindenhol azt írják hogy nem vényköteles, de akkor ezek szerint igen? Ennyire be akarják szűntetni az elektromos cigarettát is?...

2016. dec. 2. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Ezek biztonságos vegyületek közé tartoznak, de a patika nam az e-cigit használók piactere.

Nem arra vannak felkészülve, hogy ilyen igényt kielégítsenek. Betiltáshoz semmi köze, de egyik patika sem ad ki olyan szert, amelyet nyilvánvalóan nem gyógyászati célra használnak fel.

Ha túl nagy mennyiséget visz el egy ember, vagy keveset sokan, nem marad eü célra. Lehetne persze többet is rendelni, de profilon kívüli, s esetleges, nem teszik.

2016. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Glicerint, pglikolt a floravita webaruhazbol érdemes rendelni. Egerszegen szinte lehetetlen beszerezni. Én innen rendeltem, jó likvideket lehet belőle keverni.
2016. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!