Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hallgatnak le?

Miért hallgatnak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok van barátom. Ès nemrégiben megtudtam, hogy amikor vele vagyok a szobájában és beszélgetünk azt lehallgatják a szülei. Ezen így kiakadtam. Nem igazán tudom, hogy ez így most ellenem szól-e. Èn úgy tudom, hogy kedvelnek. De a kérdésem az az lenne, hogy milyen ez a lehallgató rendszer, ez a poloska? Ha valaki tudna mondani valamit erről a poloskáról, azt nagyon megköszönném.



#szülő #Poloska lehallgató
2016. dec. 2. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagy ebben? Nem hinném, hogy titkosszolgálati eszközbe feccőltek volna pénzt. Néhány ezer forintos bébiőrrel is hallgathatják, mit beszéltek. Feltéve, ha ez valós.

Senki nem fogja tudni neked itt megmondani, hogy ismeretlen emberek mit miért tesznek. Kérdezd őket. Vagy pattanj le a fiúról.

2016. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmmm, köszi.
2016. dec. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!