Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tundnatok Harry Potter fanfict...

Tundnatok Harry Potter fanfictonokat küldeni?

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek amiben kitalt szereplő van aki Harry húga. Illetve bármit elolvasok amit küldtök.😊😊

#Harry Potter #fanfiction #kitalált szereplő
2016. dec. 3. 19:45
 1/2 addictedtobooks válasza:

Szia!

Én, hogy őszinte legyek, csak egy hosszabb lélegzetű Harry Potteres fanficet olvastam végig, a Piton és a lányt. De az Pitonról szólt, és egy kitalált karakterről, aki a Mardekárba járt, és olyan volt Pitonnak, mintha a pótlánya lenne. Luna volt még sokat benne, de Harry nem igazán... Attól függetlenül tudom ajánlani, főleg, hogy most úgy láttam, az író a stilisztikai hibákat javítgatja épp. Saját blogon van, így annyit kell tenned, hogy beírod keresőbe, hogy: Piton és a lány, és már ki is hozza.

Ha viszont mindenképp Harry központút akarsz, akkor Merengőn kell végignyálazni a fanficeket, biztos találsz olyasmit, amit keresel. ;)

Remélem, tudtam segíteni.

2016. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ilyennel még nem találkoztam, max olyannal, amiben Harry lány.

Azonban ajánlanék párat, amik valamilyen szinten hasonlítanak:

[link]

Ebben egy lány a főszereplő, aki Harryvel egy évfolyamba jár. A lány azonban elégé furcsa, előző életének történéseire emlékszik. Azonban ő ott mugliként élt és bár látta a Harry Potter filmeket, nem sokra emlékszik belőlük. Arra viszont igen, hogy Harry mindig bajba keveredik, neki pedig nincs kedve meghalni, ezért igyekszik elkerülni a fiút.

[link]

Itt a lány nem Harry testvére, de az elején eléggé testvéries kapcsolatuk lesz. Nem igazán emlékszek már a történetre, mert régen olvastam, de van benne időutazás, szerelem, árvaház, kis Denem, cuki néni, család viszály és egyéb finomságok.

Valamint pár fic, amik kihagyhatatlanok, de nem olyanok, mint amit kértél:


[link]

Nextgen sztori, de annyira imádom! Hihetetlenül jó, folytatása is van.

[link]

Tekergős, szintén kihagyhatatlan, akció dús, szerelemmel teli és awww.

Ha kérsz még, írj;)

2016. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!