Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adjon már egy ember egy...

Adjon már egy ember egy Rocket League Keyt! PLS Mert most szedtem le nem szeredtem volna megvenni és kellene egy key PLS valaki?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt szeretnéd, hogy valaki vegyen helyetted egy keyt es adja meg neked? Itt egy anonim (amit te nem használsz ki teljesen, megvan még a Botti orád?) kérdezős oldalon? Úgy, hogy nem is ismerünk? Ráadásul az után, hogy ilyen "szépen" kértél?


Komolyan mondom picit jobban keresek majd es minden ilyen jött-ment takonynak megadom amit ker, hogy elhiggyék ez igy működik.. Aztán annál nagyobb pofont basz majd oda az élet..

2016. dec. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mik vannak

Menj el melózni abból vedd meg a játékodat

Ne kéregess dolgozz meg érte

2016. dec. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért tudtam így kérdezni mert az oldal nem engedi: pl: valaki nem tud admi vagy ilyenek és nem meg kell venni csak valakinek egy progjamja vagy valami nencs hozzá? és segítene de kösz
2016. dec. 4. 09:36
 4/8 anonim válasza:
Mi az a nencs?
2016. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Neked nem csak pénz kell hanem logopédus

Nem értem mit akarsz fent azt írtad hogy vegye már meg

valaki

Most meg azt írod hogy nem kell megvenni döntsd már el hogy mit akarsz

2016. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neem azt írtam nem akarom megvenni mert a steam trollkodik velem és ezért akinek megvan tud adni egy kulcsot nem azt mondtam vegyétek meg :) és mert ha adna valaki egy kulcsot akkor tudna ő is játszani ugyan úgy vagy valakinek nincs hozzá programja pl egy key generator :)
2016. dec. 8. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy te most egy troll vagy kérdező?
2016. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
h_lye vagy fiam.... menj vissza a barlangodba pls....
2016. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!