Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A. R. M. Y. -k! Szerintetek...

A. R. M. Y. -k! Szerintetek ki a legnépszerűtlenebb a Bts-ben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ezzel senkit sem megbántani,kérlek ne értsétek félre a kérdésem,pusztán csak az érdekel,hogy a ti véleményetek szerint ki rendelkezik a legkevesebb rajongóval a bandából. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 4. 01:07
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Szerintem is egyébként,jól néz ki,jó humora van és kedves. Az Awake pedig nagyon nagy kedvencem,szóval a hangjàra sem lehet panasz,sőt...

Első voltam.:)

2017. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Es amilyen cuki ajkai vannak főleg amikor csücsörít 😍😍😍❤❤❤
2017. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem is Namjoon volt az első biasom, majd jött V és hűtlenné tett 😅

De én igazából nem is tudom eldönteni kit szeretek legjobban. Mindegyiküket másért imádom, nem tudok sorrendet felállítani. 😌

A legkevésbé kedvelt szerintem is Jin, ami nem meglepő, hisz a többiekhez képest kevés szerepet kap a dalokban és a médiaban. Ez azért érdekes, mert eredetileg őt szánták visualnak, aztán a mi kis maknaenk (egyesek szerint pedig V) becsórta tőle a szerepet.

2017. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jungkook a közönségkedvenc, ő a legnépszerűbb tag. Őt követi Taehyung. Egy hivatalos felmérés szerint ez a népszerűségi rend:

1. Jungkook

2. Taehyung

3. Jimin

4. Jin

5. Suga

6. J-Hope

7. Rap Monster

2017. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Namjoonnak van a legkevesebb sajnos. Pedig miatta alakult meg a BTS, miatta van ott pl. a két kedvenc, Tae és Kookie is.

Egyébként az UB - m Yoongi, szerencsére neki van azért rajongója, ha nem is annyi, mint Kookie - nak.

2017. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Hat nem tudom szerintem Jin.

Pedig o megerdemelne mert egy nagyaon helyes fiu!

De a primat akkor is eletem legnagyobb szerelme tokeletes es utanozhatatlan szexiSuga komolyan ot ki ne szeretne!

Amikor elosszor neztem a BTS-t es meg lattam ot mar akkor ereztem hogy ez a fiu mindent megmozgat bennem.Annyira szeretem a hangjat,mosolyat a stillusat.Imiadom Yoongit.

Ő az en ultimate biasom!!

I ❤ Yoongibabe

2018. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kook a legnépszerűbb, aztán vagy Tae vagy Jimin

Fogalmam nincs miért szorulnak a többiek háttérbe,hisz mindegyik annyira tehetséges és imádnivaló

Annyira szeretem nézni,mikor próbálják magukból a legtöbbet kihozni istenem,na akkor valami irtóan imádom őket😍

Azótta szerintem picit javult a helyzet és a többiekkel is kicsit jobban foglalkoznak.

Nos..sokan írjatok hogy Jinnek van a legkevesebb rajongója, mióta viszont kijött az intrója az Epiphany,sok rajongót bezsebelhetett ő is:)

2018. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Elnézést!

De Jin koreába az egyik legnépszerűbb tag! És Amerikába ő éd Jungkook a legnépszerűbb!!!

Kur**k

febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

De amúgy! Ez igaz amit a #18-as mondott!

Amúgy Rap Monster az aki a legnépszerűttlenebb!

Instagramon is neki van a legkevesebb kovetőj 2 millió követővel több van jinnek!

febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amúgy ha egy oldalon beírod angolul hogy Bts rangsorolás népszerűség szerint akkor ez írja:

1:Taehyung

2:Jungkook

3:Jimin

4:Jin

5:Jhope

6:Suga

7:RM

febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!