Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a Snanger fanfiction?

Angyalcicc kérdése:

Melyik ez a Snanger fanfiction?

Figyelt kérdés
Saccperkábé két éve olvashattam, és tömören arról szól, legalábbis amire emlékszem belőle, hogy Perselus és Hermione valami oknál fogva összeköltöznek, a hely azt hiszem kicsit elszigetelt lehetett, és a történet közben Hermione elmegy valahova, elköltöziik vagy csak elutazik, fogalmam sincs. Ezek után következik z a rész, ami miatt szeretném újraolvasni, ami megmaradt bennem ennyi idő után, hogy bár Hermionéval nem beszéltek sokat, de már hozzászokott ahhoz hogy halli a légzését, ahogy lapozza a könyvet, vagy a neszeket, amikor helyt illetve pózt változtatja. És most, hogy elment minden olyan csendes és furcsa. És a csenden van a hangsúly, nálam legalábbis. Ha tudtok tippet adni, vagy ha emlékeztet benneteket valamelyikre, szívesen várom a címeket, még ha nem is vagytok biztosak benne, mert ha beleolvasok fel fogom ismerni, de egyelőre nem találtam meg. Köszönöm szépen! :)

2016. dec. 4. 12:45
 1/1 anonim válasza:
Egy, vagy több fejezet? Annyira megkeresném, ha tudsz még konkrétat írni, az jó lenne! Engem is érdekel melyik fanfiction lehetett :)
2017. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!