Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tetszem neki?

Ékszerteknős455 kérdése:

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

van egy fiú, akivel kb. szeptember óta ismertem meg konkrétan, de 3 éve "ismerem".

Néha kedves velem, ami a nagy egoista fejétől eléggé nagy fejlemény. Utóbbi időben nagyon rá volt kattanva, hogy hátulról befogta a kezem, és szorosan magához húzott (♥). A múltkor (szerinte) bealudtam a padon, és az összes fiút leorditotta, hogy ne piszkáljanak már... Mondjuk ezt az egyik haverom is szokta mondani... :D

Elkezdte suttogni a fülembe, hogy nem kell félnem, majd ő vigyáz Rám... Mivel nem tudtam elaludni, elkezdte a combomat és a térdemet simogatni, Én meg "fél álomban" reflexből rátettem a kezem a kezére, de Ő nem húzta el, hanem még megfogta... Lehet, hogy csak beindult nála egy "védelmi" ösztön, hogy megvédje a nála "gyengébbet"?

Tudni illik, ez a kis "történet" 2x fordult elő, társaságbab, bár, már 1 hónapja fogdossa a combomat és a térdemet, mert rájött, hogy még Apám (mielőtt nem hunyt el) igy altatott.

Köszönöm a válaszokat! ♥



2016. dec. 4. 22:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudni illik, eléggé beleszerettem, és a pletykák szerint ő "belém van bolondulva"...
2016. dec. 4. 22:12
 2/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem tetszel neki. Ha nem érdekelnéd valószínűleg azt se tudta volna meg, hogyan altatott apukád.
2016. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 évesen ez normális mindkettőtök részéről.
2016. dec. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el neki, éppen ez a lényeg, mivel tudja, hogy ez számomra kényes téma... Fogalmam sincs, hogyan tudhatta meg...
2016. dec. 5. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Az erogén zónákról hallottál már? A fiú - úgy tűnik - igen. Nem a védelmi reflex indult be nála, hanem fel akart izgatni.
2016. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy egyáltalán nem olyan a srác...
2016. dec. 5. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:

"egyáltalán nem olyan a srác..."


Én se vagyok olyan. De az asszony tudna mit mesélni ...

:)

2016. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elhiszem, csak Tudod... Eléggé fura mikor perverz, nehezenfejezi ki magát... Hogy mondjam...

Bár biztosan igazatok van...

2016. dec. 6. 17:23
 9/9 anonim válasza:
Helló! Valószínűleg, ha egy srác azt mondja, hogy vigyáz Rád, akkor beléd van zúgva. Menj bele. Mond neki, hogy te is hasonlóan érzel iránta. A többi meg magától elindul. A combfogdosás az azt jelzi, hogy akár még arról is lehet szó. :)
2017. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!