Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a marihuana...

Mi a véleményetek a marihuana legalizálásáról? Meg kéne-e lépni vagy nem-e? -=CSAK OLYAN EMBEREK, EGYÉB INTELLIGENS LÉNYEK VÉLEMÉNYÉT VÁROM AKIKNEK VAN FOGALMA A TÉMÁRÓL=-

Figyelt kérdés

Szavazzatok! -----> [link]

Némi infó magáról az anyagról-----> [link]


2010. máj. 1. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Én támogatnám! Ott a jó példa: Hollandia.


Megadóztatnák, plusz bevétel az országnak, aki akar az úgyis szerez!


És a marihuána teljesen természetes dolog, isten teremtette, az alkoholt meg mi hoztuk létre!

2010. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Sok helyen bevalt es visszaszoritotta a kemenyebb drogok fogyasztasat, szerintem itt is erdemes lenne elgondolkodni rajta...
2010. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én támogatom a marihuána bizonyos szintű fogyasztását, de attól tartok, Magyarország nincs eléggé felnőve ehhez.
2010. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém tapasztalni a szer hatását, láttam elég embert betépve... Nekem igazán nem tudott sok újat adni, viszont a szagát nem szeretem.

Tapasztalatom szerint nem rosszabb egy beszívott ember mint egy részeg, sőt sok szempontból kezelhezőbb is. Egyetemistaként megsúgom, hogy az aktívan bulizó fiatalok 70-80% tép. Ennek tükrében nevetségesnek tartom, hogy ilyen nagy rongyrázást csinálnak belőle.


A nehézdrogokat ellenzem, de a marihuána szerintem ésszel fogyasztva okés. A kettő közötti lépcső távolibb mint azt a kedves konzervatívok elképzelik. Kb. annyi a különbség mint a dodzsemezők és a közúti ámokfutó között. Attól még, hogy szeretek ütközőset játszani, nem vagyok elmebeteg, fel tudom mérni a valódi veszélyt. Stimmt?

2010. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat és örülök hogy nem csak én érzem így a helyzetet!!! Bárki tud bármilyen infót a marihuánáról ami nem található meg a kilinkelt oldalon kérem írja le!!! Eddig szinte minden infó jó érv a legalizálás mellett!!!
2010. máj. 6. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
jo hogy be van tiltva kábitoszer és minden kábitoszer tönkre teszi testileg és lelkilek az embert meg fügöséget okoz (a cigit is be kelene tiltani )
2010. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
uccsó: ennyi erővel be kéne tiltani azt hogy ehess.... mindenkinek joga van saját teste felett rendelkezni meg a cigi betiltásán is sokat bukna az állam és azt is nekünk adózóknak kellene fizetni... bár a kommentedet elnézve ez nem érdekel mert évekre vagy még attól hogy adózz...
2010. máj. 7. 13:37
 8/10 A kérdező kommentje:
jah és plussz az hogy a marihuana nem okoz függőséget csak ha a fogyasztó azt hiszi nem tud nélküle élni... én rendszeres fogyasztó vagyok de ha nem adja a helyzet van hogy hónapokat szünetelek vele....
2010. máj. 7. 13:40
 9/10 anonim válasza:
Kedves "kiszerint a kábszer be van tiltva", elárulom hagy akkor tiltsuk be am rgarint,mert rákot okoz ,a csokit mert 200 kilós emberek nem bírnak leállni vele XD ez nem függőség mi? XD meg tiltsuk be a jégkrémet,meg a pudingot meg a wc öblítőt ... sokat kell még fejlödj h meglásd hol a valódi tudás és birkák határa XD
2011. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bizonyos feltételekkel engedném.
2013. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!