Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos a fityma....

Mennyire biztonságos a fityma. Net oldal?

Figyelt kérdés
Személyes adatokat megadni (lakhely, név..) mennyire biztonságos?
2016. dec. 5. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Egy büzi oldala, aki azon a címen hogy "segít hátrahúzni" szeret fiúkat taperolni.
2016. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamárzo válasza:
63%
Ez biztos információ?
2017. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%

Dehogy biztos, ez magyarország, itt könnyű a másikat bűzizni.. szerintem aki ezt írta az semmit nem tud az oldalról! Nekem viszont van személyes tapasztalatom az oldallal, és elhiheted, megbízható! Az oldal készítője normális ember és nagyon segítőkész és nem tudtam volna hova fordulni azzal a műhibával, amit egy Debreceni orvos megcsinált!


Még évekkel azelőtt, hogy kapcsolatba kerültem volna a fitymás oldallal, Debrcenben a Kenézybe volt egy sikertelen fitymafék műtétem. Az orvos nagyon gyorsan rövidre zárta a kérdést, nagyon elrontotta, ronda is lett, meg nem is oldotta meg a bajom! Ezután évekig nem csináltam semmit, aztán akadtam rá erre a jó kis weboldalra, januárban kerültünk kapcsolatba. Az első benyomásom az volt, hogy biztonságban vagyok, és figyelnek rám.

Eztán minden úgy történt ahogy közösen megbeszéltük, 2x is SIKERES műtétet hajtottak végre, de már nem a Debreceni kórházban. februárban volt az első, márciusban a második műtétem, és a fitymám is megmaradt és még szép is lett, szóval én csak ajánlani tudom!

2017. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
nem
2020. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
igen
2020. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
de
2020. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
biztos
2020. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!