Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem lehetne megint olyan ez...

Nem lehetne megint olyan ez az oldal, mint régen?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve találtam rá az oldalra,akkor nagyon jó volt.Ha valamit nem tudtam a megfelelő kategóriában kiírtam a kérdésemet és Ti válaszoltatok rá normálisan.Rengeteget segítettetek nekem és mi is sokat segítettünk másoknak.Mégis mostanában egyre inkább átmegy ez az oldal egy vitaoldallá,mindenki oltogatja a másikat,elhordja minden sz.rnak,de tanácsot nem adnak,a kérdésre nem válaszolnak.Azt még elfogadom,hogy az olyan kérdésekre,mint pl. "A barátommal szeretkeztünk,de nem szakadt ki a gumi,lehetek terhes?" kérdésekhez hülyeségeket írnak,de amikor valaki kiír egy komoly kérdést,kétségbe van esve,nem tudja mit tegyen és oda is csak a hülyeségeket írják elszörnyülködök.

Most is olvastam egy kérdést,ahol egy értelmes,hasznos válasz nem volt.Miért?Mert belekötnek a helyesírásba,oltogatják a kérdezőt,majd a válaszolók egymást,de az igazi lényeg elmarad.A kérdésre nem válaszolnak.Azért ler.bancozzák a kérdezőt,mert rosszul fogalmazott,helyesírási hibája volt.Kíváncsi lennék,a kedves válaszolók tökéletesek?

Senki sem tökéletes,mégis egymást oltogatják,de könyörgöm,ennek mi értelme?Jobb lesz ettől valakinek is?Jobban fog ettől aludni valaki?Nem!Akkor mi értelme?

Nem lehetne megint normális válaszokat írni,megpróbálni segíteni másoknak?Akkor is ha szerinted hülye kérdést tettek fel.Lehet,hogy számodra pofonegyszerű a dolog,ha másnak nem,akkor segítséget fog kérni.Persze,ha a Te kérdésedhez írnak hülyeséget,akkor fel vagy háborodva,hogy miért nem lehet normálisan válaszolni.Hiszen tudjuk,nem mindenkinek ugyanaz az ésszerű,a pofonegyszerű.


Ti mit gondoltok erről?

Kérlek csak normálisan,kultúráltan válaszolj!

15/L


2010. máj. 1. 15:21
 1/10 A kérdező kommentje:
"Kérlek csak normálisan,kultúráltan válaszolj!" -> Itt nem arra gondolok,hogy ne írjátok le a véleményeteket,tapasztalatotokat egy-egy kérdéshez,hanem arra,hogy normálisan fogalmazzátok meg.
2010. máj. 1. 15:22
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen igazad van. engem még az is idegesít, aki minden kérdéshez kiírja, hogy "terhes vagy", "tarisznyarák" és hasonlók...
2010. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez csak a felhasznólókon múlik hogy mit írnak


A rosszalkodókat úgyis bannolják

2010. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akiknek ez jó,hogy "terhes vagy" "medvedisznóember" és hasonló színvonalú válaszokat írnak,azok csinálhatnának maguknak egy oldalt,ahol ez a szint...

2010. máj. 1. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak fél éve vagyok itt,de én is észrevettem,hogy inkább többségben az irigység,és a rosszindulat van.

Én azokra a kérdésekre ami számomra "hülyeség" vagy nevetséges,vagy primitív nem hogy nem olvasom végig,de nem is írok rá.Azokra a kérdésekre sem írok amikhez nem értek..

Általában ha találok érdekes kérdést akkor igyekszem normálisan írni rá.Ha tanácsot nem is tudok adni,de leírhatom,én hogy jártam,mit tettem hasonló ügyben..

De számomra azért is lehangoló már ez az oldal,mert többször észrevettem,hogy egy komoly felnőtt kérdésre(ami nem arról szólt,hogy jaj kiszakadt a gumi..) 13 évesek osztogatják az észt..Hiszen még az életüket sem élték,de már "tanácsot" osztogatnak 40 éveseknek...(ilyenkor kiakadok amikor mindig az a tanács,hogy "Költözz el")

Én még úgy voltam nevelve,hogy egy gyerek ne szóljon bele a felnőttek életébe...

A másik ami elkeserítő,hogy egyre több unatkozó tinédzser ír kamu kérdéseket! Sajnos sokan elhiszik,és próbálnak segíteni vagy lelket önteni belé,de egy bizonyos idő után már egyértelmű,hogy kamuzott! Ezt felháborítónak tartom,mert voltak esetleg vannak olyanok akik tényleg átélték a borzalmakat(erőszak például),és mások evvel szórakoznak..Én ha tehetném ezeket a kérdéseket egy csokorra gyűjteném,és valamilyen módon tudatnám a szülőkkel...

Egyébként én a sok kamu,és idétlen válaszadók miatt egyre ritkábban jövök fel,és nagyon valószínű,hogy végleg törölni is fogom ezt az oldalt...Ez az oldal idővel egyre rosszabb lesz...

2010. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Kérlek nézd meg ezt a kérdést,érdemes elolvasni a válaszokat!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

Szerinted hány értelmes választ kapott szegény lány?2-3 ember elkezdte oltogatni a kérdezőt,a többiek meg azt a pár első válaszolót.Ezután már egymást hüly.ézték a válaszolók és harcoltak a saját igaukért egy olyan dologban,ami szinte már röhejes.Persze normális választ nem írtak a lánynak...

És mielőtt valaki megemlíti,hogy miért nem válaszoltam neki én normálisan:nem igazán vagyok otthon ebben a sminkelős témában,nem szoktam sminkelni ezért nem válaszoltam.Hülyeséget meg nem akartam írni neki.

2010. máj. 1. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a "Tudományok" témakörben szoktam néha szörnyűlködni.Sajnos elég gyakran vannak olyan kérdések és válaszok,amiktől égnek áll a hajam.Én mondjuk ilyenkor kultúráltan szoktam leírni a véleményemet,de nem értem,hogy ha valakinek fogalma sincs egy adott témáról,akkor minek írkál be mindenféle hülyeséget?(itt elsősorban válaszolókra gondolok)
2010. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaz én egy éve vagyok itt, de még tavaly is jobb volt a helyzet. Fennt is vagyunk napisz_ron...Mármint az GyK. Tudjátok van ez a "terhes vagy" meg a "Babi néni"...Egy darabig még türhető meg eleinte még poén is, de egy idő után elég zavaró már, hogy egy komoly kérdésre is ilyen marahaságokat írnak egyesek...

Mindenki oltogat mindenkit.

Mindenki beleköt a másik helyesírásába, meg minden sz_rba.

Ha egy 15 éves arról kérdez, hogy pl.: hogy kell csókolózni, már elküldik babázni.

Mindenki csak okoskodik, ítélkezik.

Meg ezeket a: "Járnál velem?" c. kérdéseket is utálom. (mellékelt képpel)

Egyre több és egyre zifrább kamukérdések születnek.

Minden héten 5x van egy hasolnó kérdés, pl.: "Tetszem neki?"

Nemhiába emberek, ez tükrözi a társadalmat...

2010. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de észrevetted hogy eddig te is csak értelmes válaszokat kaptál erre a kérdésre?:)
2010. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És az egészben az a legszörnyűbb hogy ez volt már 2010-ben.Most 2014-et írunk.......
2014. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!