Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti voltatok már így?

Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés

szóval nyáron volt egy csúnya szakításom, amit utána megbeszéltünk és néha még szoktunk beszélni.. ő egyetemen van és kevés az ideje, szóval tényleg ritkán beszélünk, viszont én teljesen biztos vagyok benne, hogy mi még együtt leszünk.. ez lehet furcsán hangzik de tényleg biztos vagyok benne... nektek volt már ilyen?

20L

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2016. dec. 5. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt.

Egyszerü a dolog: Nem tudod magadat túl tenni ezen a kapcsolaton.

Ennyi.

Én személy szerint nem hiszek abban, hogy két pár szakitás után újra összejönnének és minden a régi lesz. Én úgy gondolom, hogy ami elsőre nem ment az másodszorra sem fog működni.

Ha annyira szerettétek volna egymást, akkor nem lett volna belőle szakítás.

Célszerű a kapcsolatoknál a problémákat megbeszélni és megjavítani ami tönkrement, de ti tulajdonképpen kidobtátok a kapcsolatot a "kukába" így nem lesz már az igazi.


Bocsi hogy kifejtettem a véleményemet a dologról. Vagy megfogadod vagy nem. Az biztos hogy egy kapcsolathoz két ember kell 100% ban mindkét fél részéről.


Meg kell tanulnunk elengedni a dolgokat, akár mennyire fáj. Légy Őszinte magaddal és gondold át a dolgokat, hogy komolyan szereted a srácot és úgy érzed, hogy ő egy hiányzó darab az életedből vagy csak szükséged van az Ő szeretetére vagy jelenlétére.


A két dolog nem mindegy. Gondold át, hogy mi jó a lelkednek és ahhoz makacsul ragaszkodni. Ha Ő is vissza akar téged kapni olyannyira mint Te Őt, akkor a kapcsolatotok egy új fejezethez érkezik és még megjavíthatjátok a dolgokat.

De ha nem megy és úgy érzed csak te igyekszel, akkor ne küzdj érte feleslegesen, mert ezáltal könnyedén kihasználhatnak és nincsen rosszabb annál mikor úgy érzed van remény és az utolsó pillanatban szétfoszlik, mert úgy TŰNT, hogy lesz valami...


Minden esetre sok sikert kívánok neked! :)

2016. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!