Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányom röplabdán eltörte egy...

Lányom röplabdán eltörte egy kislány szemüvegét, nekem kell kifizetnem?

Figyelt kérdés
Lanyom roplabdazik es nyitas kozben teljesen veletlenul eltalalt egy masik lanyt aki szemuvegben volt a palyan es eltorott neki. A lany szulei kerik hogy fizessuk ki. Szerintem ha roplabdazik a lany akkor nem kene szemuvegbe lenni vagy csinaltassanak kontaklencset.. Vagy vizyazzanak jobban. Sajnos nincs folos 50ezer Ft-om..Szerintetek ki kene nekem ezt fizetnem?

2016. dec. 6. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a kérés. Szemüvegben nem sportolhatna. Erre a tornatanárnak kellett volna figyelnie.
2016. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy fizetnék, ha valakinek ennyi esze van, hogy szemüvegben csinál ilyeneket, akkor fizesse is ki. Örüljön, hogy a lányának nem lett baja, csak a szemüvegnek. Viszont a tesitanár felelőssége már érdekes kérdés, arra még lehet némi esély, hogy tőle vagy az iskolától bevasaljanak némi pénzt.
2016. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem fizetnem ki.
2016. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne fizesd ki semmi esetre se. Ha akar pereljen be. Majd a bíróság kiröhögi úgyis.
2016. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne fizess.

ha nagyon ugrálnak akkor,ha van( gyanithatóan kreálnak egyet gyorsan) mutass nekeik valami szabályzat félét,hogy miben kellene röpizni. ha ott van hogy szemcsiben nem akkor onnan hello.

ha nincs ilyen kitétel akkor pedig ennyi esze volt.

ha jó fej akarsz lenni akkor mondjuk ajánldfel,hogy fizetsz belőlle 10et.

2016. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na mi lett?
2016. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom hàny éves a lányod, de az elég rossz érv, hogy nem szemüvegben kéne ilyet csinálnija. Nos én 14 éves vagyok és röplabdázom. Tavaly decemberben kaptam szemüveget, mivel távolra rosszul látok, éb már akkor is kontakt lencsét akartam, de azt mondta a néni, aki vizsgálta a szemem, hogy még fiatal vagyok hozzá. Én pedig mondtam, hogy tervben van, hogy elkezdek sportolni ès hogy ahhoz kaphatnék-e. Erre pedig azt mondta, hogy az is 15-16 éves kortól ajánlott. Szóval kènytelen vagyok szemüvegben röplabdázni vagy leveszem ès kicsit bénábban játszok, sokat hunyorgok. Erről viszont én nem tehetek, ettől függetlenül èn sem (és az anyukám sem) fizetnènk ki ezt az összeget, csupán rosszul esett, hogy úgy mondják egyes emberek, mintha valaki tehetne arról, hogy nem lát jól

(Ezzel senkit sem akartam megbántank, csak próbáltam, hogy èrezzék a màsik oldalát is a dolognak.)

2017. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sportolàsra van a sportszemüveg

dioptriás lencsével szines,szintelen,gumipàntos,törhetelen szàrral.

Ha nagyon pro akar lenni van olyan aminek a lencseje a légpuska lövesnek is ellenáll.

2017. okt. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!