Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suli vagy munkahely?

Suli vagy munkahely?

Figyelt kérdés
Suli:csinálj házit tanulj elméletet ird meg a feladott dolgokat koncentrálj egyfolytába mikor lesz ünnepség,szünetek,osztálykirándulás,fizess ilyen pénzt olyan pénzt most megy valahová az osztály le ne maradj róla rendezd a menzád irj dolit felelj alkalmazkodj a többiekhez stb egy kész nyüg ès ha dolgozol nem mész kapsz táppénzt de ha sulis vagy és nem mész kapsz bepotolandó feladatokat és tanulnivalót.Amint kilépsz a munkahely ajtaján a következő munkanapig szabad vagy de ha a suli ajtaján még otthon is folytatnod kell a tanulást.A munkából tudsz enni de a tanulásér csak végzettséget kapsz.Mégis annyi ember van aki hosszú éveken át tanul.Mi a véleményetek mit pártolnátok a sulit vagy a munkahelyet?
2016. dec. 6. 22:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze vannak több műszakos melók de még az is jobb.
2016. dec. 6. 22:22
 2/8 anonim ***** válasza:

"A munkából tudsz enni de a tanulásér csak végzettséget kapsz."


De ha nem tanulsz, a munkából se fog kajára telleni.

Én tanultam, nem olyan sok, nettó 360-at viszek haza, plusz juttatások. Tiszta helyen, kevés munkával. Ha így gondolkozol, neked soha nem lesz ilyen lehetőséged.

2016. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem jobb a tobbmuszakos melo mint a suli. sokkal rosszabb. tapasztalatbol irom
2016. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ki ahogy gondolja persze amilyen suli olyan munka minél többet erőlködsz a suliba annál kevesebbet utána az életbe és fordítva tudom..de mégis csak egy nagy nyüg.q
2016. dec. 7. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A budira se kötelező menni, akár a gatyába is tolhatod a cuccot, opcionális.
2016. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor hagyd ott es menj el vmi gyarba vagy mas hasonlo szar munkahelyre. nem telne el sok ido azt is megbannad hogy megszulettel.
2016. dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az embereket mostmár nem a nagylelkűség jellemzi inkább a bunkóskodás hogy felejthettem el:/
2016. dec. 9. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nem bunkoskodas ez a nyers igazsag, probald ki ha nem hiszed, majd az ilyen munkahelyeken megtudod milyen is a bunko paraszt ember ott szinte csak olyanok vannak plusz a kulimunka menjel hajra!!!
2016. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!