Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Se munkám se barátnőim se...

Se munkám se barátnőim se szerelmem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hete Felmondtam a munkahelyemen mert 450ft-os órabérbe dolgoztam önszorgalomból bejártam 11-12 órákat dolgozni de a főnökség közölte hogy 8óránál többet nem lwhetek ott meg pár napot kivettek igy alig kerestem volna kb 50 ezret eddig a 75 megvolt. Erre tegnap elhagyott 4 év után a barátom mert valami jóakaró olyat mondott neki ami nem igaz semmilyen bizonyiték nincs és nwkem nem hisz. egyébként miatta nincsenek barátnőim mert nem járhattam sehova mindenkit elmartam magam mellől nincs akit felhivjak hogy beszelgessünk legalább vagy valami.Anyáék most mentek szét,fél testvéreim már 30-on felül vannak én 22 vagyok és kb köszönő viazonyban vagyunk. Nem értem miért történik ez velem hisz nem vagyok rossz ember mindenkinek segítek anyagilag is nem vagyok rosszindulatú mint a legtöbb ember nem ártok senkinek és nem várok érte semmit mert jól esik másnak segiteni de az élettől miért ezt kapom.Már kerestem másik állást de az is csak egy hónap mulva leaz aktuális és addig kitudja lehet mást vesznek fel. De addig is mitcsinálljak senkim nincs a semmire dobtak el 4 év után.

2016. dec. 7. 10:23
 1/6 anonim válasza:

Hát én azt mondom ha valaki 4 év után simán dob csakúgy, ott más gond is lehetett. Nem feltétlenül veled, lehet a párod csak alkalmat keresett és a "jóakaró" csak pont jó indok neki. Gondolom fáj, de ha ő ilyen ember és nem is hisz neked, próbáld elfogadni a helyzetet. Szerintem, s kérlek ne sértődj meg, a leírtak alapján nem egy "stabil" kapcsolat lehetett. A bizalom hiány alapjaiban rengethet meg egy kapcsolatot, s ha te nem adtál okot rá, akkor vele volt a gond. Ha esetleg a barátokat is miatta martad el magad mellől, akkor pláne gond volt. Nehéz lesz, de lépj tovább és lesz majd új, lehetőleg sokkal jobb kapcsolatod. Tudom könnyű mondani, de tényleg tenned kell érte. Fiatal vagy még, menni fog.

A munkával kapcsolatban én is ezt tettem volna, bár én már felmondás előtt kerestem volna mást. Jelentkezz több helyre és csak sikerül, lehet most jobb is lenne ha erre koncentrálnál. Segíthet az érzelmi dolgokról elterelni a figyelmed ha az álláskereséssel törődsz. A családodért sem irigyellek,de azért csak van valaki akivel beszélhetsz. Egy szomszéd akár, vagy bárki más.


Azt hiszem abban a helyzetben vagy, hogy minden összejött. De bizz benne,hogy lesz jobb is. Ne a megtörtént dolgokkal törődj, hanem tűzz ki magad elé egy célt, lehet ez most pl a jó munka megszerzése és küzdj azért. A többi meg kialakul.

S a megérdemlés dolog... Hát senki nem azt kapja amit megérdemel. Én se vagyok rossz ember, mindenkinek segítettem mindig is. Erre az élettől balhés családot, problémák tömkelegét, s 16 évesen halálközeli élményt kaptam egy betegség miatt. Szóval a világ nem igazságos. De szerencsére nekem nagyjából normális már az életem, s hidd el az lesz neked is, csak ne hagyd magad se depresszióba se kétségbeesésbe zuhanni. Az nem segít.

Fel a fejjel, lesz jobb. Tényleg.


Bocs ha hosszú lett, de a leírásoddal együtt érzek és elgondolkoztatott.


A lényeg hogy ne ad fel, tényleg lesz jobb ha teszel érte.

2016. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csatrad ***** válasza:
ne irj sajat magadnak valaszt, ha tudod mi hianyzik akkor mi a kerdes? szar helyre szulettel
2016. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reménykedem csak ennyi rossz után hogy jó is fog velem történni és rám is vár valami jó mert ezaz elmúlt időszak borzalmas volt és ez a két dolog csak hab a tortán. Hát amiket csinált velem szerintem épeszű ember nem viseli el(igen én hibám hogy wltűrtem de hát szerettem és ő is ha 4 évig velem volt)Tudni kell róla hogy ő cigány és náluk szokás hogy fiatalon a szülők lagzit csinálnal nekik nos mi tavaly nyáron szétmentünk egy hónapig és ezalatt ők megszervezték a lagzit mivel a szülei utálnak engem mert magyar vagyok csak közbe ujra összejöttünk de a lagzit nem lehetett visaza mondani mert abból nagy háború lett volna úgy hogy 4 hónapig ugy voltam vele hogy otthon van a felesége mivel ők előtte nem találkozhattak igy egy vadidegen nővel fekütt kelt állítása azerint nem történt semmi mert engem szeret de hát ki hiszi ezt el aki nem normális azaz én Nyáron pl terhes voltam és a barátom nem akarta mondván anyagilag nem vagyunk felkészülve ott is össze törtem twljesen elkellet vetessem. Állandóan megaláz bánt lelkileg esetlwg fizikailag is azért mert nekem előtte volt mással kapcsolatom és nekik fontos h szűz lányt vegyenwk el de tudta hogy mivan hogy van és q mai napig azt halgatom hogy nekem előtte milyen életwm volt pedig tudta qkkor minek kezdett velem. De mégse tudtam elhagyni mert szeretem és most is rosz. Én soha nem csaltam meg egy bűnöm volt hogy amikor szétmentünk találkozgattam valakivel bulizni jártam mert hogy amugy oda se járhatok csakhogy tereljem q gondolataim és ezt ő megcsalásnak veszi meg lehord mindennek. Nem hordhatok magassarkut szaggatott farmert és én ezeket szivemből el is fogadtam főzök mosok mindent csinálok rá akárhova megyek azt nézzem mit vehetek neki parfum csoki polo stb pedig nem is együtt lakunk itt vagyunk nálunk mindig itt alszik mivel a szülei n fogadnak el én soha semmit nem kaptam tole se egy csokit semmi borzalmas ember de mégis szeretem és nem tudok micsinálni. Bocsi hpgy ilyen hosszu lett csak olyan jó leirni ilyenkor kicsit megis utálom s igy könyebb
2016. dec. 7. 14:36
 4/6 anonim válasza:

Az első, hosszú válaszolos vagyok.


Komolyan mondom, felejtsd el.

Amit most megint leírtál csak azt tükrözi, hogy nem normális kapcsolat volt. S nem értek hozzá, de szerintem a cigány kultúra (mármint a normális, hagyomány hű, nem amit köznapi értelemben mondanak cigánynak) távol áll ettől a stílustól.

Keress valami nyugis, komoly embert, s lehetőleg ne bulikban. Csak mondom, mert ott jobbára hasonlókat találsz, mert aki meg normális azt buliban nehéz kiszúrni.

2016. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3-as hozzászólást kár volt leírni. Első körben vigasztalni akartalak, de ebből az derült ki, hogy saját magad rossz döntéseinek iszod most a levét.
2016. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok közül a barátnők közül, akiket "elmartál" magad mellől, egyet próbálj visszaszerezni. Utána meg valamilyen -akár takarítói- állás majd csak fog adódni. Inkább először barátnőt és munkát keress, csak utána társat.
2016. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!