Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok! Kinek van fent hurok?...

Csajok! Kinek van fent hurok? Ki használ tampont? Segitenetek?

Figyelt kérdés
Mindig is utaltam a tampont habar sose probaltam ki. Nem reg szultem (12 hete) azota mar elmult a verzesem (6het utan) utana rakattam fel hurkot akkor picit vereztem utana par hetig nem (gorcsolni se gorcsoltem) es utana megjott de olyan mennyisegbe hogy semmilyen betet nem segit mert feloranket atazok (kb olyan mennyisegbe verzek mint amikor megszultem)Vettem egy kicsi tampont felhelyeztem de annyira kellemetlen! Nem jol helyeztem volna fel? Miert verzek ennyire talan a huroktol?! Elore is koszonom a valaszokat!

#szülés #tampon #Hurok fogamzásgátlás
2016. dec. 7. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A tampont nem kéne érezni. Lehet nem nyomtad fel eléggé, vagy csak a zsinór végét érzed ahogy kijön. Azt meg lehet szokni.
2016. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!