Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek próbáljam ki?

Szerintetek próbáljam ki?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok ,értelmes, olvasok ,komlyzenet is hallgatok. Most életemben először kiprobalnam a füvet. Szombaton a lakásban egyedül leszek és ki fogom próbálni. Szerintetek még túl korai vagy már kiprobalhatom? 3 jointom lesz összesen. Ti hány évesen próbáltátok ki először? Milyen érzés volt ? Megéri a pénzt? Kérlek meseljetek el a sztorikat.



A moderátoroknak : a kérdésen komoly, nem kitaláció, csupán segítséget kérek



2016. dec. 7. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon ellenzem, mivel elsőre nem hogy három joint, hanem három slukk is úgy padlóra küld, hogy azt a vasárnap hazaérkező szüleid észre fogják venni. Ha nem rajtad, akkor az összehányt kecón. Viszont valószínűleg Te sem fogsz a legszalonképesebben kinézni.
2016. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A szüleim csak 6 nap múlva jön haza. A 3 jointot nem egyszerre szivnam el természetesen. Köszi a választ
2016. dec. 7. 20:52
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Mivel állításod szerint kiskorú vagy, a szüleid pedig hat napra magadra hagytak, te pedig állításod szerint tetemes mennyiségű kábítószert birtokolsz, így állampolgári kötelességemnek eleget téve értesítettem a hatóságot.

Valószínűleg rövid időn belül felkeresnek, és értesíteni fogják a szüleidet is, mihelyt megtalálták őket. Bocsi.

2016. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A kábítószer jelenleg nincs nálam ,és nem tartózkodom Magyarországon de amúgy nyugodtan ertesitheted a hatóságokat baby. :*
2016. dec. 7. 23:00
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 nagykorú fog figyazni rám , 3 joint nem 'tetemes mennyiség ' viszont neked kell egy szovegertesi gyakorló munkafüzet
2016. dec. 7. 23:03
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne szivasd már szegényt :DD
2016. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt most kinek mondtad? :D
2016. dec. 8. 22:13
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem okitoji.

Miért akarsz beszívni? Abban mi neked a jó? És aki vigyáz rád ő benne van a buliban?

Egyébként pedig nem számít, hogy melyik országban vagy, ma már bárhonnan rád lehet küldeni a zsarukat. Ez ma már kb úgy működik, mint ha a szomszédomra hívnám rá őket.

2016. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nemkem=Neked!
2016. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kérdezőnek mondta, hanem neked 48%-os. Persze, bárhonnan rálehet hívni a rendőröket. Én meg mindjárt rádküldöm a titkosszolgálatot azt elvisznek mint politikai bűnöst valami koholt váddal, Úgyhogy vigyáz a szádra!
2016. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!