Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány felhasználót tiltottat...

Ti hány felhasználót tiltottatok már le?

Figyelt kérdés
Nekem jelenleg 58 ilyenem van! :D
2016. dec. 8. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet se.
2016. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Még senkit. A hangsúly a még-en van.
2016. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem tiltottam le.
2016. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt is lehet? Engem tiltsál le légyszi! Kíváncsi vagyok milyen az.
2016. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Gyakorlatilag nem letiltod, hanem csak a neked írt üzeneteket nem kapod meg tőle. Nagy dolog.

Ha ilyesmire van szükséged, valószínűleg sokat kötözködsz privátban.

2016. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már miért kötözködnék?
2016. dec. 8. 23:40
 7/8 2*Sü ***** válasza:
Az elmúlt öt évben talán 3-4 ilyen eset volt. Ha valaki vitázik, anyázik, nem ért egyet, akkor ha úgy látom jónak, szívesen elvitázok vele, ha meg úgy látom jónak, akkor egyszerűen csak nem válaszolok. Előfordult, hogy valaki napokig írogatott, de ha nincs válaszreakció, a legtöbb ember megunja ezt. Tiltani azt tiltottam, aki kvázi elmebeteg volt, sajnos volt ilyen. Volt olyan ember, aki hónapokig anyázott, fenyegetőzött, pusztán azért, megy egy kérdésre olyan – kulturált, udvarias – választ írtam, amivel nem értett egyet. Miután a leveleinek figyelmen kívül hagyása sem vette el a lelkesedését, így egyszerűbb volt letiltani. Ő erre újabb és újabb fiókokat regisztrált, de kb. az ötödik letiltás után ő is belátta, hogy a fallal verekszik.
2016. dec. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyet se. Senki se zaklatott még úgy hogy ehhez kellett volna folyamodjak. Van akinek sose válaszolok ha ír, de akkor is kíváncsi vagyok hogy ír e és ha igen mit.
2016. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!