Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Büdös fehér fojás jön tőlem....

Büdös fehér fojás jön tőlem. Minden nap mosakodom de hiába és a szaga valami borzalom. Mitől van ez? Nem tudok a párommal sem együtt lenni mert tassitja a szagom.

Figyelt kérdés
Segitsetek nő gyògyaszhoz nem merek el menni szègyenlem magam

#hüvely #Nöi problèmák
2016. dec. 9. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ez káros többlet , sok cukor fehérje tabletták kúpok egyebek ,műszál mosószer allergia okozza . Kevés nyers termés , természetesebb élelmek , tiszta víz hiány okozza .
2016. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem gondoltam volna Köszönöm a válaszod :)
2016. dec. 9. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászhoz ne félj elmenni. Egy professzionális szakember, aki ezer ilyet látott, és több ezer ennél is rosszabbat. Ha pedig nemi betegséged van, nem kéne húzni, hanem elmenni és minél hamarabb kikúrálni.
2016. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nemi betegsègem van kedves válaszolò. Utána olvastam az ojasfajta betegsègeknek ès az egèszen más tünetekkel jár. Ez valami más lehet.
2016. dec. 9. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvosira járok. Tök jó, hogy "utána olvastál" (bár nem tudom, hol) de pl a Trichomona, Gonorrhoea, Chlamdia, plusz egy csomó általános baktérium okozhat ilyet. De megannyi oka lehet még, hormonális, anyagcserezavar, vagy egyéb, háttérben húzódó betegség.


De végül is nekem mindegy, mit csinálsz, próbálhatod kúrálgatni magad, hátha sikerül. Azt szokták mondani, hogy "aki nem fordul orvoshoz, annak nem fáj eléggé" ;)


Azért azt tudd, hogy ha már hetek, hónapok óta fennáll, akkor annál nagyobb az esélye, hogy szövődményeket okoz. Kiterjedtebb gyulladást, krónikussá válást, meddőséget, fibrózist, neopláziát, tályogot stb.

2016. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönömm.Most már biztos el megyek orvoshoz.
2016. dec. 9. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!