Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mutathatnám meg ki vagyok?

Hogy mutathatnám meg ki vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval 13 vagyok,sokat filozofálok,rengeteg ötletem van,mint új találmányok,mint a társadalmi élet javítását illetően,jól tanulok, szarkasztikus vagyok. Folyton bennem él a bizonyítási vágy,egoista módon azt gondolom magamról,jobb vagyok mint az átlag,de a szüleim ezt nem veszik észre.Persze mondják hogy okos vagyok,jobban beszélem a nyelvet mint a korombeliek,szépen énekelek,rajzolok,ügyesen lovagolok,régen gitároztam,attól is odavoltak,de nem is tudom...ezek a dicséretek minden gyerek számára normálisak,a szülők zsigerből dicsérik a gyereküket.De amikor az ötleteimet mondom,vagy a rajzaimat mutatom,egyszerűen odanyögnek olyasmit,hogy:"ilyen már van","Ja egész jó","Szép". Persze tudom,inkább meg kéne valósítanom az ötleteket,aztán dicsekedni vele ,de nem tudom hogy szerezhetnék olyan eszközöket,tuti azt mondanák,hogy minek.De én nagyon büszke vagyok ezekre,a dolgokra,de nem látják azt az értéket ami bennem van. Tudom ez elég nagyképű mondat de ....Valaki megmondaná mit tegyek?

2016. dec. 10. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakosodj. Keress egy konkrét területet ami érdekel, és az ilyen képességeidet és bizonyítási vágyaidat abban éld ki, mert az sokkal látványosabb ha valaki egyvalamiben nagyon jó, mint az, hogy mindenhez van valamennyi érzéke, meg mindenben jónak mondható valamennyire. Strapás, meg idő, meg minden, de ha úgy van ahogy gondolod magadról, akkor tényleg megéri.
2016. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,erre már én is gondoltam,csak az a baj,hogy rengeteg minden érdekel,az hogy mi mennyire pillanatonként változik/hat.
2016. dec. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!