Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem több vagyok annál...

Úgy érzem több vagyok annál mint amilyennek a többiek látnak. Hogyan mutathatnám meg az igazi oldalam? 16/L

Figyelt kérdés

Nemrég rájöttem h igazából nincs legjobb barátnőm.:( Általános iskolaival sajnos nemrég kicsit megromlott a kapcsolatunk, és csak úgy tekintjük egymást mint egy sima barátnő. Igazából mindenkivel jóban vagyok, nincs olyan akit kifejezetten nem bírok.

Sajnos az osztályban is a csendes kategóriába tartozom, pedig tudom h több van bennem. Igazából a megjelenésemmel szerintem nincs gond, inkább azt mondanám h nem vagyok olyan beszédes, és magabiztos. Félek a visszautasítástól csalódástól, nincs önbizalmam és ez szerintem másnak is nyilvánvaló.

Az a baj, hogy mindent nagyon a szívemre veszek. Nem mutatom ki de utána végig ez jár az eszembe h mit csináltam rosszul. Ha pl órákon mondok v.mit amin a többiek picit mosolyognak, én egyből elvörösödök. Ha bármi olyan helyzet van ami másnak nem nagy dolog, én elpirulok, és érzem h ebből megint nem jövök ki jól.

Mit tegyek h kicsit felhívjam magamra a figyelmet?? persze ezt úgy értem h ha nemis központi ember de társasági ember szeretnék lenni.


2010. szept. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Írj, mail-t.:) 16/f
2010. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért írjak??:)
2010. szept. 13. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni:D
2010. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ilyen helyzetben vagyok, csak még csak 14 vagyok, 9-es. Már 3. éve járok a mostani sulimban, sajnos, ha nem változtatsz, a beszédességeden, és nem cselekedsz, hamarosan késő lesz. Bár ha azt vesszük, te most 10-es lehetsz, hát neked még talán nem késő, hogy végleg beskatulyázzanak, én már úgy vagyok vele, hogy én elcsesztem.

Aztán mostanában a véletlenek is közbejátszanak, és kezdek úgy kijutni ebből a helyzetből.

Pl. most osztálykiránduláson (igen ősszel), nagy szobák voltak és a mi kis körünk összekerült a központiasabb körrel, és hát így ugye együtt voltunk, meg minden, és ott mondták, hogy úristen, ilyennek még soha nm láttak.

De te szerintem még tehetsz valamit, gyökeres változás kell (kívülről), elő kell valahogy hoznod magadból, hogy olyannak lássanak, amilyen vagy. :)

Csak ne ess át a ló túloldalára!

2010. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!