Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy emberbek...

Lehetséges, hogy egy emberbek 2 Legjobb Barátja legyen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy 4 tagú baráti társaság: X, Y, Q és Z. Ketten-ketten legjobb barátnők: X és Y; Q és Z. X és Y egy picit hajba kaptak valamin, egy darabig nem voltak olyan jóban, ezért X elkezdett barátkozni Q-val, tehát Y és Z egymásnak maradtak, ők is egész jóban lettek. Viszont X egy idő után megint elkezdte keresni Y társaságát, nagyon jóba lettek megint. Viszont Q meg van arról győződve, hogy még mindig olyan nagy-nagy barátok X-szel (amiatt az egy-két hét miatt), ezért azt mondja, hogy X az ővé (mármint Q-é) és Y legjobb barátja is egyben, mindezt úgy, hogy Q azt vallja, hogy Z a legjobb, legigazibb barátja. (Tehát Q ellentmondásba keveredett önmagával.)

Szerintetek lehetséges, hogy egy ember két ember legjobb barátja legyen (úgy, hogy azt valószínűleg az egyik fél, jelen esetben Q, nem is úgy viszonozza)?

Bocsi, hogy hosszú lett és bonyolult, de azért remélem, érthető. :)


2010. máj. 1. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem... igazán legjobb barát csak 1 lehet szerintem..


Amúgy nem tudom miért kevertél bele engem is a Z-vel :D


15/L

2010. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van. Egy fiú meg egy lány. :)
2010. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) De most csak lányokról van szó. ( A fiúk "néha" sokkal normálisabbak bírnak lenni. :D)
2010. máj. 1. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
ehhez a kérdéshez kicsit késő van O_o
2010. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosincs késö semmihez!!! *Rádöl a billentyüzetre*
2010. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ammarilys ***** válasza:

jézusom,mért nem hamis neveket irtál be.igy nem birom végig olvasni,ehhez most nincs erőm xD

am nemtudom,nekem egy igazi legjobb bnőm van,aztán utána a többi barát.

18/L

2010. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!