Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One Piece. Nektek mi a vélemén...

Pandiii kérdése:

One Piece. Nektek mi a véleményetek az animéről?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból :) Őszintén szólva, én pár hónapja kezdtem el, de nagyon tetszik (252.résznél tartok :)), maga a történet nagyon jó, van benne sok poén, de természetesen szomorú részek is vannak benne (sőt, valamelyik megkőnnyeztet), a karakterek nagyon jól ki lettek találva, a gonoszokat is lehet kedvelni, azaz minden megvan ami (legalábbis nekem) kell egx animéhez. Kíváncsi vagyok mások véleményére is. Köszi a választ (előre is) :D

2016. dec. 10. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én nem szeretem, nem az én világom. Bár alapjáraton bírom a shounen animéket, ez kifejezetten idegesített, és a rajzolásába sem tudtam belejönni. Megértem, hogy miért zabálja a nép, de ennek a népnek én nem vagyok tagja.
2016. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon szeretem. Először nem akartam megnézni és 3 rész után kb abba is hagytam, de később újra neki álltam és akkor beszippantott a világa :D shounen animék között ez a kedvencem és szerintem ez így is marad :)
2016. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én a hossza miatt nem akartam legelőször megnézni. De aztán belekezdtem és nem tudtam abbahagyni. Nekem úgy 50 résznél (asszem kb. akkor érték el a Grand Line-t? Mindegy) lett a kedvenc animém, és még mindig az :D
2016. dec. 11. 12:40
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Én az Arlong Park-tól már imádtam :D
2016. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Én sokáig nem akartam megnézni mert a rajzolása nem tetszett és nagyon hossz, meg a története se igazàn az én stìlusom volt. Most nyáron elkezdtem megnézni, és egyszerűen beleszerettem. A karakterek zseniálisak, a történet nagyon jó és egyre csak jobb lesz.

Azonban elég unalmas mikor elhúzzák a csatákat, olykor az animáció is pocsék.

A mangát olvasom most, az anime előtt jár kb 20-30 résszel.

2016. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mindent elmondtál a kérdés kifejtésében.

Egy folyamatosan bővülő világ, érdekes dolgokkal, többnyire jó harcokkal, megható jelenetekkel, jó poénokkal.

Ha 252-nél tartasz, akkor az a Water Seven arc, nekem a Water Seven és az utána következő Ennies Lobby páros a kedvencem. Szerintem abban volt Luffy eddigi legjobb harca is.

2016. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én most ami rész kijöt azt láttam és lekel mondjam nagyon nagy kedvencem lett bár voltak benne unalmasab részek is de mindig megéri fojtani
2016. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Bocs helyes írásért
2016. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Középszerűnél kicsit jobb, de félelmetesen túlértékelt shounen. Ugyanabba a csapdába esik, mint a legtöbb a műfajában, gyakorlatilag a hibái műfaji sajátosságok, amiket az író meg sem próbál leküzdeni, mert így is fogy. A humora pedig teljesen klisés, amin már csak a szememet forgatom, el sem mosolyodok. Dizájn téren pedig nagyon taszító. Nem avíttas, mert fejlődik, de sosem volt szép.
2017. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

"Középszerűnél kicsit jobb, de félelmetesen túlértékelt shounen. Ugyanabba a csapdába esik, mint a legtöbb a műfajában"


Arra azért kíváncsi lennék, hogy vajon melyik az az shounen, amelyik nem esik bele ebbe a csapdába, amiről beszélsz? A One Piece egyértelműen kiemelkedik a műfajban, s a legjobb közé tartozik. Történet öszzetetségét, kidolgozottságát tekintve pedig gyakorlatilag bármelyik művet porig alázza, nem csak a shouneneket. Össze sem lehet hasinlítani mondjuk egy Bleach-el, vagy Naruto-val. Persze ezt csak az tudja igazán megérteni, aki nem csak pár részt látott belőle, ugyanis a világa csak több száz rész után bontakozik ki igazán. Már lassan 800. részhez ér, és még mindig tud újat mutatni. Hogy vannak negatívumai? Vannak, de klisék, sablonok melyik shounenben nincsenek? Sokan mondják, hogy milyen jó anime a Gintama, vezeti a top-listát meg minden. Ami igaz is, tényleg zseniális, ennek ellenére azért itt is találkozni klisékkel, és a humora is néhol már erőltetett és fárasztó.

2017. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!