Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom a karácsonyi...

Csak én utálom a karácsonyi zenéket?

Figyelt kérdés
Én már nagyon nem bírom hallgatni minden évben ugyan az a ,,lemez" és a hideg kiráz tőlük. Olyan depresszív hangulatúak szerintem. Utálom őket de a család nem képes megérteni és màr nagyon unom. Azon kívül hogy 0-24 óráig füles van a fülemben van valami fülkímélőbb ötlet hogy hogyan vészelitek át?

2016. dec. 11. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallgasd ezt, sokkal jobb:

[link]

2016. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeten utálják mert nonstop megy ilyenkor én mondjuk szeretem este van hideg és akkor az ablakban pislákol a gyertafény nekem kb ezt jelenti a karácsony
2016. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rolsu válasza:
2016. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivel ez egy nap egy évben, szeri tem nem halsz bele.

Ha szerinted depresszív, akkor gondold végig az életedet! Ott lesz a gebasz, ha meghitt ünnepi zenébe ilyet hallasz bele.

2016. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én imádom, még a legnyálasabbakat is, komolyan. Mitől depresszív? Nekem jó kedvem lesz tőle.
2016. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg attól depresszív, hogy valamely rossz korábbi élmény tudatosan vagy tudatalatt ezt eredményezte nála, kedves utolsó kérdező. Pl. az még a karácsonyt sem szereti, akinek a családja nem tud békében megülni, és egész gyerekkorától kezdve azt látja, hogy a karácsony csak a veszekedésről vagy felületes dolgokról szól. A karácsony annak jelent igazán sokat aki ennek ellenkezőjét tapasztalja meg. Így az, a karácsonyi zenét is feltehetően kedveli mert ezt az érzelmi/emlék blokkot kapcsolja be. (legalábbis nálam), ettől függetlenül simán elhiszem hogy valaki szereti a karácsonyt, csak a zenéket unja. Hát Istenem. Amikor diákként áruházban dolgoztam én az ott játszott összes számot utáltam mert 2 óránként ismétlődött. Egy hónap után már tudtam mi következik és a tköm kivolt. :D
2016. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háth nem tom az a zenei aláfestés és sok karácsonyi dal arról szól hogy miylen szép az ünnep blablabla de utána meg csak a rossz jön meg nem toom...és igen a tavalyi karácsonyom rossz volt mert már november végén full karácsonyi hangulatban voltam erre egy volt tanárom akit a legjobban szerettem az akkori sulimban meghalt elég hirtelen és ez december elején volt ami rendesen elvette a hangulatot mert lekötött a gyász...a depis zenéket imádom egyébként a vidámakkal együtt de ezek a karácsonyi zenés dolgok annyira ráeröltetős dolog és ok egy nap kibírom hogy egy ilyet muszájból meghallgatok de amikor már december elejétől 24 napon át minden egyes nap órákig azt kell hallgatni sőt nem is kis hangerőn (anyám karácsonyi zene mániás csoda hogy nyár közepén nem azt kell hallgatni) emellett egy halom tanulni valóm van és nem képes megérteni hogy már unom hogy születésemtől kezdve ugyan azok a dalok minden évben minden decemberben minden nap 10386526889-szor megszólalnak
2016. dec. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!