Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az hogy 14 évesen...

Normális az hogy 14 évesen nem pasizok és nem járkálok el péntek és szombat esténként bulizni? Változtatnom kellene?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosi gimiben tanulok most kezdtem nemrég . Arra lettem figyelmes hogy a körülöttem lévő emberek bulizni járkálnak és nem feltétlenül azért hogy mindenkivel összefeküdjenek . Minden hét elején érdekesebbnél érdekesebb sztorikat hallok roluk. De az én szüleim nem engednek . Mert sosem jártam bulizni és attól élnek hogy leitatnak a barátaim és bajba kerülök . Arra szeretnék választ kapni hogy szerintetek övetnem kellene ezt a trendet?

2016. dec. 12. 19:13
 1/5 anonim válasza:
Szia ! 14-éves vagy papíron kiskorú.Ha leitatnának az kiskorú megrontása.Bűncselekmény,és pedofilia is ! Tudom,hogy úgy gondolod hogy kimaradsz esetleg valami jóból,de az az igszság,hogy van időd.És én és a barátaim is az ilyen lányok társaságát kerestük 18-20-évesen mint a tied ! Mert tudtuk hogy a hozzád hasonló lány, még normális lány ! Egy 38-éves férfi.
2016. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1 válaszoló vagyok.Pár dologgal még kiegészíteném.Tehát ha diszkóban megismersz egy srácot és lefeküdtök.Az bűncselekmény,kiskorú megrontásának minősül.Mert még nem vagy felnőtt ! És pedofilia is mivel 14-éves vagy ! Én sok lányt ismerek,és sokakkal beszélgettem.Valójában csak a kíváncsiság hajtotta őket a diszkóba.Kíváncsiságból mentek bele a szexbe.Olyan lányt is ismerek aki 16-évesen terhes volt.Az iskolát nem fejezte be.A kisgyermeket a szűlei segítségével nevelte,és bánta,hogy ilyen korán gyermeket szült.Ráadásul azt sem tudta hogy kitől esett teherbe...Semmiről sem maradsz le,ha 18-évesen mész el olykor olykor szórakozni.Plusz,most hatással vannak rád az osztálytársaid.De ők csak pár évig az osztálytársaid.A suli után távol kerültök egymástól,és el is felejtitek egymást.Ha a lányom lennél azt tanácsolnám,hogy várd meg a 18-évet,és akkor már papíron is felnőtt leszel.Sok mindent fogsz tspasztalni addig ! Jó éjt !
2016. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm .
2016. dec. 13. 06:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a legnormálisabb, amit tehetsz. Ne figyelj arra, mit csinálnak mások, csak legyél önmagad. Így nem leszel tucat. Ami pedig a pasizást illeti, még ráérsz évekig. 17-18 évesen elég elkezdeni. Majd jön a szerelem.
2016. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
19 évesen jöttem össze az első pasimmal azóta összeházasodtam vele és lett egy kisfiunk aki most 1 éves :) Nem vagy lemaradva semmiről
2017. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!