Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a munka mennyire számít...

Ez a munka mennyire számít jónak/rossznak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Lehet abszurdnak tűnik a kérdésem, de 22 évesen friss pályakezdő vagyok, ez lenne az első munkahelyem. Érettségim a legmagasabb végzettség: Áru összekészítő HANSA-ba élelmiszerek, alkoholok összekészítése raklapra, mintha bevásárolnék, megrendelés alapján Napi 8 óra munka + kötelező túlóra (addig maradok amíg van rendelés) hétvégi meló havi 1x van. Érettségim a legmagasabb végzettség, 135.000 Ft bruttó + 45.000 Ft ha teljesítek egy bizonyos szintet. Napi 1 étkezést állnak (ez kb 800 Ft x 20 munkanappal = 16.000 Ft) + a felnőtt bérlet 85%-át kifizetik.

2016. dec. 13. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A 135 ezer nagyon gyenge. Ha megkapod a 45-öt, akkor elmegy. Csak lehet, hogy azt a bizonyos szintet senki nem képes teljesíteni. Egy élelmiszerboltban (Penny, Lidl, stb.) többet adnak.
2016. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Abba a szerencsés helyzetbe vagyok hogy szüleimmel lakok egyenlőre, és teljes mértékig félre tudom tenni a pénzt lakásvásárlás céljából. Számomra a lakás hatalmas motivációs erő, ha még bele is gebednék a munkába.
2016. dec. 13. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Soká lesz ebből lakás. Bár attól függ, az ország mely részén élsz. Ha el is vállalod a munkát, azért nézelődj közben, hátha találsz jobbat. Meg jó lenne valami szakma vagy nyelvtudás, mert az érettségid önmagában nem ér túl sokat.
2016. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahogy számolgattam 4 évre 4 db x 21.000 Ft Lakástakarék + egy kis családi támogatás elég lenne egy saját lakáshoz
2016. dec. 13. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!