Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Belföldi feldolgozásra...

"Belföldi feldolgozásra továbbítva" után hány nappal hozza ki a postás?

Figyelt kérdés

Küldemény információ:

Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting



Van valakinek mostani csomagszáma amin le tudja a sajátját már megkapott csomagját ellenőrizni?


[link]



2016. dec. 13. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha kicsit is gondolkodnál, rájönnél, hogy ez változó. Karácsony környékén eleve lassabb a kézbesítés...
2016. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nos, akkor elmagyarázom.


Igen nagy a valószínűsége így Karácsony előtt, hogy valaki a gyk-n aki olvassa ezt a kérdést, mostanában rendelt csomagot és megnézi, hogy mondjuk 5 nap.


Tegyük fel van olyan szerencsém, hogy 2-3 ember is megerősíti, én meg akkor nem fogok a rendelt Karácsonyi ajándék helyett másikért rohangálni, mert kivárom a pl. 5 napot.



De ha beírnák, hogy 2 hét, akkor mennék ajándékért, nem kockáztatnék.



Remélem érted már, hogy miért kértem, valaki, aki rendelt mostanában, legyen szíves nézze meg, mikor írta a fenti állapotot, és ahhoz képest mikor kapta meg.


Na, de megint jött egy nagyon okos pistike és beszól, mert ő nagyon okos.


Na mindegy.

2016. dec. 13. 22:44
 3/6 anonim válasza:
Én is megerősíteném a kérdezőt, ugyan ez a helyzet, azt leszámítva, hogy az én Karácsonyi ajándékom 1 hónapja dekkol az MP bugyraiban(nov.09.-én érkezett magyarországra, dec 09.én változott a státusa erre) és azóta is sehol... Tehát nekem sem ártana tudni, hogy elinduljak beszerezni az adott ember ajándékát néhányszoros áron itthon (hiába rendeltem meg hónapokkal az ünnepek előtt) vagy pedig várjam a postásbácsit (aki nyilván szegény nem tehet róla, hogy a kollégái képtelenek felkészülni egy előre látható forgalomnövekedésre, annak ellenére, hogy monopolhelyzetben van a szolgáltató)
2016. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, úgy számolj szerintem, Bp. 5 nap kb., az elmúlt napokban, de hogy most napról-napra torlódik-e, azt nem tudom és holnap már 6 nap múlva viszik ki esetleg, de kb. ennyivel lehet számolni.


És az 5 napban volt 2 hétvégi nap is!


Szóval ha csütörtökön írja ki ezt, akkor keddre jött a postás a csomaggal. Kézi csomag, nem MPL-es, sima postás bácsi/néni hozza.

2016. dec. 14. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Az év többi részében 1, max 2 hét volt de a magyar posta most olyan szinten belassult (érdekes a kínaiak szinte késés nélkül kezelik a karácsonyi szezont pedig ott mi lehet...) ilyenkor már rég meg kellett volna jönnie a cuccaimnak, én naív hülye október végén rendeltem ajándékot hogy hőőő, egy hónap alatt meg szokott jönni, majdnem 2 elég lesz....

Hát nem.

2016. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nekem is jött china cucc, és nov.16-án és 18-án rendeltem most jött a héten, illetve be van ragadva egy dettó ugyanolyan csomag 2db tétellel nincs 1000ft és 1 nappal hamarabb írta BUD reptérre, de az még az elosztóban sincs, ami 2 csomag meg rá egy nappal ért a célországba, Ferihegyre, az meg több napja megjött.


Nem tudom mi alapján keverednek így a csomagok.


Ja a negyedik csomagot meg csak tegnap adták fel, holott 25-e körül rendeltem.


Na az tuti nem ér ide Karácsonyig sajnos.

2016. dec. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!