Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám helyrehozni ezt a...

Hogy tudnám helyrehozni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel járunk. Szerelmes vagyok belé, és ő is belém. Ott van a gond, hogy mindketten túl félénkek vagyunk, és mindig azt várja hogy én kezdeményezzek. De én erre nem vagyok képes, valamiért mindig zavarban vagyok a közelében, és beszélni is nehezen tudok.. Mit kéne kezdenem??? Mostanában egyre inkább elhanyagol, és nemrég azt mondta, hogy legyen vége mert nekem nincs szükségem egy ilyen fiúra... De én nem szeretném elveszíteni....

2016. dec. 15. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy fontos neked. Egy kapcsolatban a legfontosabb a kommunikáció. Ha ki tudod fejezni az érzelmeid felé akkor lehet ezt ő is megteszi és akár az is lehet, hogy együtt maradtok. (persze ehhez kell az is, hogy magad meg tudd fogalmazni mit érzel.)
2016. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én próbálkoztam, de végül ok nélkül szakított velem... Még most sem értem miért..
2017. febr. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!