Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek azt a kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azt a kapcsolatot ami elromlott azt nem kell helyrehozni?

Figyelt kérdés

17F

16L

Tegyük fel hogy a fiú hibázott azzal hogy megváltozott és ebből sok veszekedés lett és ebből lett a szakítás.

Kis idő múlva a fiú (a fiú nagyon szerelmes és mindent megtenne azért a lányért) rájön minden hibájára és teljesen azon fog lenni hogy újra önmaga legyen és kéri a lányt hogy adjon egy esélyt a kapcsolatuknak.

Szerintetek ebben az esetben is hagyni kell azt ami elromlott?



2015. nov. 21. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják az ilyenből álltalában már nem lesz semmi jó,de hidd el ha a fiú belátta mi a baj vele akkor azon változtatni fog és ha tényleg annyira szerelmes és mindent megtenne ahogy leírtad akkor egy ujjabb esélyt megér.
2015. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El ne hidd öcsém! Most nem szivatlak. Én 2 hónapja próbálom helyrehozni azt ami nem is az en hibám. De az a lenyeg h valahol igen. Megbántam. Bocsánatot kértem. Azt mondta ha elasom magam, belatom a hibam akkor minden rendben lehet. Megtettem de nem lett. Ez egy rövid sory peldanak. Ugyhogy ez a lánytol függ. Mondanám azt h ha nem veszi eszre h megbantad akkor az az ő baja de ez nem igaz. Sok sikert.
2015. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán helyrehozható, persze, ha mindkét fél akarja!:) De ha általában, az esetek többségében nem is, nem kell úgy felfogni a kapcsolatot, hogy "elromlott", legalábbis sokszor a nézeteltérések és külömböző jellemek teszik, hogy a két ember nem igazán jön ki egymással, nem is kell bűntudatból egymáshoz álljanak, mert a másik azt érezteti, hogy elrontott valamit.
2015. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!