Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék írni neki (bővebben...

Hol tudnék írni neki (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Na.

Szeretnék írni Bruno Marsnak.

Azért szeretnék neki írni, mert édesanyámnak kérnék tőle autogramot, mivel szereti a zenéjét (nekem is tetszik, de én mást hallgatok).

Kérlek, ne nézzetek butának, fogalmam sincs, hogy ez hogy megy, nyilvánvalón nem csak írok neki oszt' kész, de abszolút halvány lila gőzöm sincs, hol, mit és hogyan kéne csinálnom.

Tényleg örülnék neki, ha sikerülne, mert szeretném anyukámat boldoggá tenni - tudom, erre ezer és egy más lehetőség is van, de azt is tudom, hogy ennek örülne és szeretném derűsnek látni őt.


Előre is köszönöm!



2016. dec. 15. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

valamikor régen úgy működött, hogy csak simán elpostázott az ember a célszemélynek egy saját részre megcímzett, felbélyegzett válaszborítékot. ebből tudják, hogy mit is szeretnél.

de ha 2 mondatban leírod mellé, hoy anyukád szereti a zenéjét, neki szeretnél autogrammot, az nyilván nem gond. azt mondjuk nem tudom, mennyire olvassák az ilyet.


amúgy itt pontosan leírja a tudnivalókat:

[link]


némileg gondot jelent, hogy először be kell szerezned egy amerikai bélyeget (de azt is leírja, hogy mit kell ezért tenned)

2016. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2017. jan. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!